POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

eChrobry: Sebastian, Przemek, Adrian i Marcin

07.01.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dyskusja o tym czy gaming to część sportu, z czasem już o tym, czy powinno go włączyć się do programu igrzysk olimpijskich, a gdzieś tam pomiędzy ePuchar Polski dla wszystkich klubów występujących w rozgrywkach ligowych. Obok esportu nie można przejść obojętnie, a już na pewno nie w bardziej „zamkniętych” czasach. Przed rokiem dwójka naszych piłkarzy zagrała on-line z zawodnikami Stomilu. Teraz mamy dwie dwuosobowe drużyny, które wezmą udział w ePucharze Polski FIFA 21 / PES 21 pod szyldem PZPN. Pierwszy mecz z Ruchem Chorzów już w piątek. 

Na nasz nabór odpowiedziało kilkudziesięciu graczy. Zgłoszenia były z całej Polski, ale postanowiliśmy trzymać się najbliższego otoczenia i dać szansę swoim. Dlatego część z Was pewnie zna Sebastiana Młynka i Przemysława Szkudlarskiego lub Adriana Sudę i Marcina Pacukiewicza. Sebastian w przeszłości był zawodnikiem grup młodzieżowych Chrobrego, a Adrian - mimo mieszkania poza Głogowem - bywa na stadionie przy Wita Stwosza.

Sebastian i Przemek to głogowska para, która stanie do rywalizacji w FIFA 21. Obaj mają na swoim koncie tytuły mistrzów Głogowa w organizowanych w mieście turniejach, więc reprezentowanie klubu na arenie ogólnopolskiej wydaje się być naturalną koleją rzeczy.
- Mistrzostwa Głogowa to było fajne doświadczenie. Grupa dwudziestu, trzydziestu osób, z którymi była możliwość porozmawiania i pogrania przez pół dnia. Wtedy spotkaliśmy się z Przemkiem, choć każdy zapisywał się na własną rękę bez informowania drugiej osoby. Znaliśmy się jednak wcześniej, chyba z boiska. Dawniej Sebastian trenował w Chrobrym, a ja w Szkółce Piłkarskiej - mówi Przemysław Szkudlarski.
 

- U siebie wygrywaliśmy, ale ciężko powiedzieć, jak pójdzie nam podczas takiego turnieju. Na „żywca” do niego nie podchodzimy, bo staramy się rozgrywać po trzydzieści godzin przez weekend, ale to zupełnie inna gra - dodaje. 

- O naborze dowiedziałem się z Facebooka i pomyślałem o tym, czemu by nie spróbować. Spróbujemy z Ruchem Chorzów, bo na niego trafiliśmy w pierwszym meczu. Staraliśmy dowiedzieć się czegoś o rywalach, ale brak aktualnych, szczegółowych informacji. Skontaktowaliśmy się z aktualnymi graczami Ruchu i korzystając z możliwości przesunęliśmy nasz mecz na wcześniejszą godzinę. Jednak poza tym pojedynczym kontaktem, tak naprawdę nie wiemy, na kogo trafiamy, więc trudno zadeklarować, czego się spodziewać - dopowiada Sebastian Młynek.

Chrobry - Ruch w ePucharze Polski FIFA 21 w piątek o godz. 15.00. Pod wieczór planowane są kolejne spotkania. Jeśli Pomarańczowo-Czarni pokonają Niebieskich, zmierzą się wtedy ze zwycięzcą pary MKS Szczawno-Zdrój / Odra Opole i dopiero ten pojedynek zdecyduje o awansie do „16”.
 
 
Podobną drogę do awansu ma zespół występujący w ePucharze Polski PES 21. W poniedziałek o 19.00 Chrobry - Ruch. Wygrany zmierzy się z kimś z grona GKS Unia Rędziny/Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa i w przypadku kolejnego zwycięstwa zagra dalej (porażka oznacza rywalizację o również premiowane awansem piąte miejsce). O to zwycięstwo postara się duet Adrian Suda / Marcin Pacukiewicz. Obaj są ze Wschowy, ale zwłaszcza Adrian miał styczność z Chrobrym. 
- Jestem kibicem Unii Leszno i właśnie w związku z sympatią pomiędzy fanami obu klubów, byłem na kilku wyjazdach Chrobrego oraz ważniejszych meczach domowych - mówi Adrian.
 

I dodaje: - Razem z Marcinem gramy już kilkanaście lat we wszystkie wersje PESa. Przeważnie było to jeden na jednego, ale od czasu, kiedy wspólnie reprezentujemy Kartel ISS E-Sport Team w najwyższych rozgrywkach ligowych w Polsce, pomysł gry w parze wydawał się logiczny. Staramy się z Marcinem rozgrywać jak najwięcej meczów sparingowych. Czy to z naszymi znajomymi z Kartelu, z kimś z Polski, czy też z zagranicy, więc będziemy przygotowani. Jeśli zagramy na swoim odpowiednim poziomie, jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę i przejść kolejne etapy rywalizacji. Mamy bardzo silną grupę, w której występują czołowe polskie klubu sceny PES, ale jedno jest pewne - będziemy grali do ostatniej minuty, aby godnie reprezentować Chrobrego.

Trzymamy kciuki za obie pary Chrobrego!
 
 

ePuchar Polski FIFA 21 - Grupa 3 (kluby z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego)

Piątek, 8 stycznia, godz. 19.00
1. runda:
MKS Szczawno-Zdrój vs Odra Opole
Ruch Chorzów vs Chrobry Głogów (godz. 15.00)
Śląsk Wrocław vs GKS 1962 Jastrzębie
Piast Gliwice vs GKS Tychy
MKS Kluczbork vs Górnik II Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom vs Górnik Zabrze
GKS Katowice vs KS Skra Częstochowa

2. runda:
MKS Szczawno-Zdrój/Odra Opole vs Ruch Chorzów/Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław/GKS 1962 Jastrzębie vs Piast Gliwice/GKS Tychy
MKS Kluczbork/Górnik II Zabrze vs Podbeskidzie Bielsko-Biała/Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom/Górnik Zabrze vs GKS Katowice/KS Skra Częstochowa

ePuchar Polski PES 21 - Grupa 3 (kluby z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego)

Poniedziałek, 11 stycznia, godz. 19.00
1. runda:
Śląsk II Wrocław vs KS Polonia Nysa

2. runda:
GKS Unia Rędziny vs Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa
Chrobry Głogów vs Ruch Chorzów
Stal Brzeg vs GKS 1962 Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs MKS Miedź Legnica
Górnik II Zabrze vs GKS Tychy
KS Skra Częstochowa vs Górnik Zabrze
Lechia Zielona Góra vs Odra Opole
Śląsk Wrocław vs MKS Kluczbork

3. runda
GKS Unia Rędziny/Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa vs Chrobry Głogów/Ruch Chorzów
Stal Brzeg/GKS 1962 Jastrzębie vs Podbeskidzie Bielsko-Biała/MKS Miedź Legnica
Górnik II Zabrze/GKS Tychy vs KS Skra Częstochowa/Górnik Zabrze
Lechia Zielona Góra/ Odra Opole vs Śląsk Wrocław/MKS Kluczbork

4. runda(mecze o dodatkowe piąte miejsce):
Przegrani z rundy 3.

5. runda(mecz o dodatkowe piąte miejsce):
Zwycięzcy z rundy 4. 
 
 
 

Tagi

epuchar polski    esport   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#