POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Niespodzianka na sam koniec

08.01.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Prawdziwie wyjątkowi goście specjalni! Przemysław Frankowski, reprezentant Polski i zawodnik Chicago Fire FC, oraz jeden z liderów pierwszoligowego Chrobrego Mateusz Machaj poprowadzili ostatni trening dzieciaków Piłkarskich Ferii Zimowych.

Od poniedziałku trwał pierwszy turnus zorganizowanych przez klub ferii dla dzieci, które w większości były zawodnikami Akademii Piłki Nożnej. Dwie grupy pod okiem trenerów Witolda Masnego i Pawła Kliszki wiele godzin spędziły na piłkarskiej aktywności, mając do swojej dyspozycji boisko, halę i małą salę. Codziennie relaksowały się w grocie solnej będącej częścią Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej, wyszalały się w parku trampolin Jump Planet oraz odwiedziły z zebranymi karmą i kocami schronisko dla zwierząt Amicus. 

Niespodziankę dla nich mieliśmy na sam koniec. Ostatni trening na boisku zorganizowali Przemysław Frankowski z Mateuszem Machajem. Zajęcia trwały ponad godzinę, dzieciaki w tym czasie chętnie słuchały wskazówek obu piłkarzy i rozegrały z nimi gierki towarzyskie. Jedną z nich, szczególnie zaciętą, musiały zakończyć rzuty karne. Jeszcze chętniej zbierały autografy, na bluzach, koszulkach, bidonach, a nawet butach treningowych, które od teraz – ich zdaniem – mają przynosić szczęście.

Wcześniej nasi podopieczni wzięli udział w konkursie plastycznym, w którym mieli za zadanie narysować to, co w tym tygodniu podobało im się najbardziej. Wszystkie prace opublikujemy niebawem w specjalnej galerii. 

Tym żegnamy się z pierwszymi grupami Piłkarskich Ferii Zimowych. Kolejne dwie powitamy na Chrobrym już w poniedziałek rano. Przypominamy, że na drugi turnus pozostało kilka wolnych miejsc: dowiedz się więcej.
PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 

 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 
Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#