POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ePuchar Polski: 90 minuta i złoty gol

12.01.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


E-sport potrafi być emocjonujący i to pokazał występ naszych par w ePucharze Polski. Obie nie awansowały do 1/8 finału, ale zabrakło niewiele. Decydowały gole w 90 minucie i złota bramka.

W ePucharze Polski FIFA 21 duet Sebastian Młynek i Przemysław Szkudlarski z Głogowa najpierw pokonał w dwumeczu Ruch Chorzów 8:6. W kolejnym, decydującym o awansie przegrał z MKS-em Szczawno-Zdrój 3:4. Każdy z graczy rozgrywał jeden mecz z danym przeciwnikiem, a oba wyniki były sumowane. W tym drugim występie, tuż przed końcem utrzymywał się remis, lecz rywale w 90 minucie zdołali trafić z rzutu karnego i to oni przeszli dalej.
 

Emocjonująco było też w ePucharze Polski PES 21. Tu rozgrywano dwa mecze w systemie 2v2. Adrian Suda i Marcin Pacukiewicz ze Wschowy nie mieli problemów z pierwszym i wygrali z Ruchem Chorzów 8:1. Ciężej było w kolejnym. W pierwszym zawodnicy Śląska II Wrocław zwyciężyli 2:0, jednak rewanż należał do pary reprezentującej Chrobrego. Po jej wygranej 2:0 konieczny był trzeci pojedynek, w którym decydował złoty gol. 


Złote trafienie należało do wrocławian, więc Chrobry późnym wieczorem przystąpił do barażów. W półfinale zatrzymał się na GKS-ie Jastrzębie (2:7). 
 
 
Dla Chrobrego Głogów nie była to pierwsza aktywność związana z e-sportem. W przeszłości klub organizował turniej FIFA dla dzieci, a przed rokiem w pokazowym wirtualnym meczu towarzyskim ze Stomilem Olsztyn udział wzięła para zawodników Przemysław Stolc-Adam Makuchowski. Ta dziedzina zyskuje na popularności, czego przykładem są ogólnopolskie rozgrywki ePucharu Polski pod szyldem PZPN, więc należy spodziewać się kolejnych działań Chrobrego w tym kierunku.  
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#