POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest02.03.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Tydzień napakowany treningami

18.01.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pomarańczowo-Czarni od treningu w siłowni rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do ligi. Sześciodniowy okres jest napakowany zajęciami, bo na ten czas zaplanowano dziewięć jednostek treningowych, a jako dziesiątą pierwszy tej zimy sparing. 

Jeszcze dziś drużyna spotka się na drugim treningu, bo po południu rozpoczną się zajęcia na boisku. We wtorek, czwartek i w piątek również po dwa treningi w różnych kombinacjach: rano tylko na boisku lub tylko siłowni bądź - jak w przypadku wtorku - zarówno w jednym, jak i drugim miejscu, natomiast późniejszą porą zespół zawsze będzie meldować się na murawie. W środę piłkarze Chrobrego spotkają się tylko na sztucznej płycie. 

Drugi tydzień pracy zostanie zakończony meczem sparingowym. W sobotę o godz. 11.00 głogowianie podejmą lidera 2 Ligi Górnika Polkowice. 

Drużynę już opuścił Jarosław Ratajczak. Obrońca rozpoczął przygotowania z Chrobrym, ale w poniedziałek jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Najpewniej jednak zobaczymy go w sobotnim sprawdzianie, bo zawodnik podpisał umowę z rywalem Pomarańczowo-Czarnych Górnikiem Polkowice. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#