POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest02.03.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przed pierwszym sprawdzianem

22.01.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


W sobotę pierwszy sprawdzian Chrobrego przed rundą wiosenną. O godz. 11.00 na trzeciej płycie rozpocznie się mecz z liderem 2 Ligi Górnikiem Polkowice. W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców, dla których przygotowaliśmy transmisję dostępną na klubowych kanałach Youtube i Facebook. 

Do spotkania z Górnikiem głogowianie nie przystąpią w komplecie. Urazy leczą obecnie Oliver Praznovsky i Paweł Oleksy. Obaj w sobotę nie zagrają. Trenerzy będą za to mieli okazję przyjrzeć się dwom nowym zawodnikom, którzy wystąpią w charakterze testowanych. Na tym etapie klub nie będzie informować o ich personaliach. 


Chrobry Głogów - Górnik Polkowice: oglądaj na żywo na kanale Youtube


 
Górnik Polkowice przygotowuje się do ważnej dla siebie rundy wiosennej, w której od początku bronić będzie pozycji lidera 2 Ligi. Polkowiczanie mają co prawda tylko samo punktów, co drugi GKS Katowice, ale oba miejsca gwarantują bezpośredni awans, a zespół z trzeciego - Chojniczanka Chojnice - traci pięć punktów. Dodatkowo zespół z Polkowic ma o jedno rozegrane spotkanie mniej. 

Górnik trenuje od 7 stycznia i ma już na koncie dwa sparingi, które odbyły się jednego dnia. W pierwszym polkowiczanie pokonali zespół Miedzi II Legnica 3:1, a w drugim wygrali z Lechią Zielona Góra 3:1. W tym trzecim, w Głogowie, najpewniej wystąpi Jarosław Ratajczak, który przed kilkoma dniami odszedł z Chrobrego i najbliższy okres spędzi w Polkowicach. Innymi byłymi graczami Pomarańczowo-Czarnych są Marek Opałacz i Karol Fryzowicz. Obaj grali w trzecioligowym wtedy Chrobrym. Marek Opałacz spędził w nim cały 2004 rok, a Karol Fryzowicz rundę jesienną sezonu 2010/11.

Sobota, 23 stycznia
11.00 sparing Chrobry Głogów - Górnik Polkowice 
Głogów, III płyta
mecz bez udziału publiczności

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#