POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sponsor I ligi - Fortuna - Bukmacherem Roku 2020

16.02.2021 Autor: ŁJ Źródło: informacja prasowa


10 lutego poznaliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce. Wręczenie statuetek zorganizowano wyjątkowo w formule online. Organizatorzy zaangażowali w projekt znane postacie ze świata profesjonalnego sportu, esportu oraz dziennikarzy sportowych i ekspertów rynku zakładów wzajemnych. Wydarzenie poprowadził natomiast znany komentator, Jerzy Mielewski. Oficjalny sponsor rozgrywek I ligi, Zakłady Bukmacherskie Fortuna, zdobyły tytuł Bukmachera Roku 2020 i zwyciężyły w kolejnych czterech kategoriach! A to nie wszystko - wciąż trwa głosowanie na Bukmachera Użytkowników!
 
Nagrody przyznano w rekordowej liczbie jedenastu kategorii, a rywalizacja w dwunastej "Nagrodzie Użytkowników" nadal trwa! Nominacje przynajmniej w jednej z ocenianych dziedzin otrzymała większość firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Pokazuje to, jak bardzo konkurencyjny jest rynek firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów, nawet mimo niewątpliwego spowolnienia, jakie dotknęło bukmacherów za sprawą lockdownu w światowym sporcie w pierwszej połowie ubiegłego roku. 
 
Najbardziej prestiżową statuetkę dla Bukmachera Roku 2020 otrzymał sponsor rozgrywek w I lidze, Zakłady Bukmacherskie Fortuna. I. To po raz trzeci z rzędu! Trofeum wykonane z czarnego dębu trafiło do bukmachera za sprawą ambasadora Fortuny Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego, zawodnika MMA. Według "Legalnych Bukmacherów" Fortuna okazała się najlepsza także w kilku innych kategoriach: m.in. Najlepsza Oferta, Odpowiedzialny Bukmacher oraz Najlepszy Marketing.
 
"Jako branżowi eksperci nieustannie obserwujemy rynek zakładów bukmacherskich, zbieramy na jego temat dane i oceniamy. W swoich wyborach bierzemy także pod uwagę opinie Internautów, niezależnych konsultantów, oraz dajemy się zaprezentować samym firmom bukmacherskim." - mówi Adam Bieliński, organizator Nagród Bukmacherskich.
 
Na stronie internetowej organizatorów można wybrać Bukmachera Użytkowników, a także przeczytać kryteria wyboru, argumentację do nominacji oraz zwycięstw w poszczególnych kategoriach i obejrzeć filmy z wręczenia statuetek. A zatem Fortuna ma szansę na jeszcze jedną nagrodę. Warto głosować!
 
Dodajmy, że Fortuna zdobyła tę statuetkę po raz trzeci z rzędu. Tytularnym sponsorem rozgrywek w I lidze jest od 2018 roku.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#