POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest06.03.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

System grzewczy murawy zgodnie z planem

18.02.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Firma Dropservice z Warszawy wykona instalację grzewczą murawy na stadionie Chrobrego Głogów. Z wyłonionym w trakcie przetargu wykonawcą podpisano umowę zakładającą zakończenie budowy do końca sierpnia bieżącego roku. 

Zadanie zostanie podzielone na dwa etapy. Do 1 marca rozpocznie się budowa budynku węzła cieplnego, natomiast najpóźniej 17 maja roboty obejmą cały stadion. Zakończenie wykonania umowy wraz z uzyskaniem prawomocniej decyzji pozwolenia na użytkowanie ustalono na 31 sierpnia br. 

Już wcześniej informowaliśmy, że budowa instalacji będzie wiązać się z koniecznością przełożenia dwóch meczów w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi trwającego sezonu: z GKS-em Bełchatów (29-30 maja) i Arką Gdynia (12-13 czerwca). W sprawie tego, w którym miejscu one się odbędą, rozmowy na linii klub - Polski Związek Piłki Nożnej trwają. Możliwe jest też przełożenie meczu lub meczów na początku sezonu 2021/22, jednak decyzje zależne są od terminarza, który jest publikowany przez Departament Rozgrywek PZPN w czerwcu lub lipcu. 

Podgrzewana murawa stanie się wymogiem, który w trakcie sezonu 2021/22 będą musiały spełnić wszystkie kluby występujące na poziomie Fortuna 1 Ligi. W związku z tym zostały zobligowane do złożenia dokumentacji dotyczącą przebudowy z harmonogramem prac zakładającym ich zakończenie najpóźniej do 31 października 2021 roku. 

Wykonawca instalacji grzewczej murawy na stadionie Chrobrego - firma Dropservice - wcześniej realizowała te zadania na stadionach Stali Mielec, Korony Kielce, Polonii Warszawa czy Wisły Płock. Firma specjalizuje się też w wykonywaniu systemów nawadniających, których instalację przeprowadzała m.in. na stadionach Górnika Zabrze, Widzewa Łódź, ŁKS-u Łódź i Arki Gdynia. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#