POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest06.03.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 3:3 ze Stilonem

20.02.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Sześć bramek padło w sobotę w Gorzowie, gdzie rezerwy Chrobrego zagrały ze Stilonem. Spotkanie dwóch czwartoligowców zakończyło się remisem 3:3, a gole dla głogowian zdobyli Adrian Marciniak i Kacper Staszkowian. Pierwszy z nich na listę strzelców wpisał się dwukrotnie.

Kilku zawodników „dwójki” przesunięto do pierwszoligowej kadry na sparing z Unią Janikowo. Tym samym zespół rywalizował ze Stilonem bez Miłosza Jóźwiaka, Wiktora Kobieli czy Olafa Zygmunta. Biorąc to pod uwagę, wynik wygląda jeszcze lepiej, choć oczywiście nie on jest istotny. Mówił o tym trener Jakub Wolny, którego drużyna kończy tydzień na dwóch solidnych sprawdzianach: środowym z BKS-em Bolesławiec i sobotnim w Gorzowie, w obu strzelając łącznie sześć bramek (3:0 i 3:3).
- W meczu z BKS-em zdominowaliśmy pierwszą połowę, a w drugiej gra się wyrównała. Sprawdzaliśmy nowe elementy, jeśli chodzi o taktykę. Raz wychodziło to lepiej, raz gorzej, ale po to są sparingi. Za to w spotkaniu ze Stilonem pierwsza część była dla rywali i dopiero po niej mecz stał się równy. Stilon grał dobrze i agresywnie. W lidze z reguły to my musimy prowadzić grę, więc fajnie móc sprawdzić się w ten sposób. To pożyteczne sprawdziany. Dobrze, że rywalizujemy z mocnymi przeciwnikami - podsumował trener Jakub Wolny.

Następny test w sobotę o godz. 18.30 w Głogowie. Chrobry II zagra z Orlą Wąsosz. 

Stilon Gorzów - Chrobry II Głogów 3:3 (2:1)
Bramki (Chrobry II:) Marciniak x2 Staszkowian
Chrobry II: Lasoń - Wawrzyniak, Pietrzczyk, Staszkowian, Malczuk, Grzymisławski, Jandziak, Pieczarka, Antkowiak, Dybizbański, Marciniak. Na zmiany wchodzili: Turkiewicz, Podoba, Jurgo, Galas, Iwanowicz, Krawiec.

Tagi

chrobry2    rezerwy    stilon gorzow   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#