POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest20.04.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: optymizm przed ligą

27.02.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Z efektownym 5:1 z również czwartoligową Polonią Trzebnica rezerwy Chrobrego Głogów kończą zimowe sparowanie i z optymizmem wyczekują ruszającej w przyszłym tygodniu ligi.

W ostatnim w trakcie zimowych przygotowań sprawdzianie bramki dla głogowian zdobyli Miłosz Jandziak, Adrian Marciniak, Konrad Grzymisławski, Gracjan Antkowiak i Seweryn Dybizbański.
- To był nasz najlepszy sparing pod względem cech wolicjonalnych, motorycznym i realizacji założeń - oceniał trener Chrobrego II Jakub Wolny. - We wcześniejszym było bardzo dużo mankamentów. O nich staramy się rozmawiać i fajnie, że na tej podstawie zespół wyciągnął wnioski i zaprezentował się z takiej strony. Cieszy też, że zawodnicy wchodzący z ławki dali bardzo dużo, więc mamy nie jedenastu, a siedemnastu, osiemnastu zawodników.

Kolejny weekend będzie już ligowy. Drudzy w 4 Lidze Pomarańczowo-Czarni mają punkt straty do lidera i pięć przewagi nad trzecim miejscem. Tabela nakazuje spoglądać wyżej, ale najgroźniejszy rywal - zespół Karkonoszy Jelenia Góra - jesienią przegrał tylko raz. 
- Jeśli powiem, że w każdym meczu będziemy chcieli grać o trzy punkty, to jest jasne. Jeśli ci chłopcy chcą funkcjonować na jak najwyższym poziomie, muszą grać o najwyższe cele. A chcą. Każdy z nich ma za cel coś osiągnąć, być zawodnikiem rokującym. Całą zimę pracowaliśmy razem, wiedzą co i jak chcemy grać i jeśli to wszystko się zgra, będzie dobrze. Liga jednak wszystko weryfikuje. Przyjdzie mecz, w którym rywal wyjdzie wyższym pressingiem i grając swoje wygramy, a inny zamuruje się na tyle, że te punkty stracimy. Tak więc wszystko dopiero się okaże - dodaje trener rezerw Chrobrego. 

Na inaugurację rundy wiosennej, Chrobry w sobotę 6 marca o godz. 15.00 zmierzy się na wyjeździe z Leśnikiem Osiecznica. 


Chrobry Głogów - Polonia Trzebnica 5:1
Bramki (Chrobry): Jandziak, Marciniak, Grzymisławski, Antkowiak, Dybizbański. 
Chrobry: Lasoń - Pietrzczyk, Wawrzyniak, Staszkowian, Malczuk, Grzymisławski, Jandziak, Pieczarka, Dybizbański, Jóźwiak, Marciniak. Zmiany: Iwanowicz, Galas, Antkowiak, Jurgo, Krawiec, Zygmunt, Smereka. 
 
 

CHROBRY-POLONIA: PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

 

 

CHROBRY-POLONIA: PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 


Tagi

chrobry2    polonia trzebnica    rezerwy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#