POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest28.11.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rezerwy zaczynają ligę. Na start wyjazd

06.03.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zmagania w rundzie wiosennej rozpoczyna drugi zespół Chrobrego Głogów. Na początek wyjazd do Osiecznicy, gdzie spotkanie z Leśnikiem rozpocznie się o godz. 15.00.

Po jesieni w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze Chrobry jest drugi w tabeli. Razem z liderującymi Karkonoszami Jelenia Góra oddalił się od reszty stawki, bo Karkonosze mają 43 punkty, głogowianie o jeden mniej, a trzeci Apis Jędrzychowice już 37. Wydaje się w tym momencie, że pomiędzy czołową dwójką rozegra się decydująca walka, choć trzeba pamiętać, że wiosna w 4 Lidze będzie dłuższa niż zwykle i składa się z 19 kolejek. 
- Jeśli powiem, że w każdym meczu będziemy chcieli grać o trzy punkty, to jest jasne. Jeśli ci chłopcy chcą funkcjonować na jak najwyższym poziomie, muszą grać o najwyższe cele. A chcą. Każdy z nich ma za cel coś osiągnąć, być zawodnikiem rokującym. Całą zimę pracowaliśmy razem, wiedzą co i jak chcemy grać i jeśli to wszystko się zgra, będzie dobrze. Liga jednak wszystko weryfikuje. Przyjdzie mecz, w którym rywal wyjdzie wyższym pressingiem i grając swoje wygramy, a inny zamuruje się na tyle, że te punkty stracimy. Tak więc wszystko dopiero się okaże - dodaje trener rezerw Chrobrego - mówił trener Jakub Wolny po ostatnim sparingu swojej drużyny, która pokonała Polonię Trzebnica 5:1. 
 

 


SPRAWDŹ TABELĘ KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE 4 LIGI


 
Rywal Chrobrego jest szósty w tabeli. Mając 27 punktów jest najlepszym z beniaminków, ale w Osiecznicy podkreślają, że głównym celem jest utrzymanie się na tym poziomie. 

 
 
Sobota, 6 marca
15.00 Leśnik Osiecznica - Chrobry II Głogów (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Osiecznica

Tagi

chrobry2    lesnik osiecznica    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#