POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest20.04.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Reportaż w TVN w dniu z debiutanckim golem

07.03.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Bramki, zwycięstwa, miejsce w lidze - to oczywiście wszystko jest ważne, ale pamiętajmy, że nasz klub to ludzie i on jest dla ludzi. Ma dostarczać emocje, ale też dawać szansę, sportową i życiową, od najmłodszych lat. W tygodniu gościliśmy u siebie ekipę programu Dzień Dobry TVN. Wczoraj, w dniu w którym Dominik Dziąbek zdobył bramkę, ukazał się reportaż o jego historii i nowym rozdziale jego życia w naszych barwach.

W programie, w którym przedstawił się się sam Dominik, wypowiadają się także osoby z jego wcześniejszego otoczenia oraz wicekapitan Pomarańczowo-Czarnych Mikołaj Lebedyński, który wprowadzał Dominika w szatnię Chrobrego. Materiał realizowano na stadionie Chrobrego, w charakterystycznych miejscach Głogowa oraz w Szczecinie, który jest miejscem urodzenia Dominika i w którym rozpoczynał swoją karierę. 

Reportaż podsumował Kamil Grosicki. - Potrafił charakterem pokazać, że ma marzenia i charyzmę, żeby o nie walczyć. Będę oglądał jego poczynania i kibicował - powiedział po jego obejrzeniu reprezentant Polski. 

- Nie mam wpływu na to, co się stało, ale mogę mieć na to, co dalej - tym cytatem zakończył całość Dominik Dziąbek, a obszerny fragment programu możecie obejrzeć tutaj
 
 
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#