POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest20.04.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry U-14 zbiera sprzęt dla rówieśników z Afryki

16.03.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


W czwartek Chrobry U-14 wyjeżdża na turniej Api Cup do Zakopanego po kolejne piłkarskie doświadczenia, a przy okazji po wsparcie akcji "Polskie dzieci dla przyjaciół z Afryki". W klubowym budynku Chrobrego możecie zostawić sprzęt piłkarski, używany lub nowy, który zostanie zabrany przez nasz zespół na finał zbiórki, skąd trafi do trenujących dzieci w Kamerunie. 

Dzieci szybko wyrastają z odzieży i obuwia, a u części z Was z pewnością zalegają one w szafach. Zbliżająca się wiosna to dobry moment na ich opróżnienie. Dodatkową okazją jest zbiórka tych rzeczy przy współpracy Fundacji "Ja Też Mam Marzenia" z organizatorem turnieju Api Cup. Zostaną one przekazane dzieciom trenującym w trudnych warunkach w Kamerunie. Młody Chrobry z zaangażowaniem włączył się w tę inicjatywę. 

Dzieciaki z Chrobrego zamierzają mocno wesprzeć tę zbiórkę. W klubowym budynku Chrobry przy ul. Wita Stwosza ustawiliśmy specjalny kosz, do którego możecie wrzucać sprzęt piłkarski: buty, spodenki, koszulki, getry, ochraniacze i inne elementy treningowe. Mogą być nowe lub używane w dobrym stanie. 

Turniej Api Cup 2007 w Zakopanem z udziałem m.in. Chrobrego potrwa w dniach 19-21 marca. Pomarańczowo-Czarnych czekają mecze z Arkonią Szczecin, Borkiem Kraków, Górnikiem Libiąż, Józefovią Józefów, Karpatami Krosno, Młodą Orawą, Stalą Rzeszów, SMS-em Rzeszów, Śląskiem Wrocław i Unią Oświęcim. Naszej drużynie wraz z jej trenerem Przemysławem Skarpińskim życzymy powodzenia! 
 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#