POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest20.04.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zawieszone rozgrywki dzieci i młodzieży

26.03.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przerwa całej Akademii Piłki Nożnej. Na czas wprowadzenia nowych obostrzeń rozgrywki, a także treningi z udziałem dzieci i młodzieży nie będą kontynuowane. Potwierdził to Dolnośląski Związek Piłki Nożnej w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 25 marca. Mecze z najbliższej weekendowej kolejki oraz wszystkie inne wydarzenia, w tym treningi, zaplanowane w terminie do 9 kwietnia włącznie nie dojdą do skutku.

Wcześniej Dolnośląski ZPN zawiesił do 9 kwietnia rozgrywki seniorskie 4 Ligi i lig niższych. W przypadku Chrobrego dotyczy to zespołu rezerw występującego w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze. Teraz przez dwa tygodnie nie zagrają też wszystkie młodzieżowe i dziecięce drużyny Chrobrego w kategoriach od U-19 do najmłodszych wiekowo. 

Na chwilę obecną pierwsze mecze mogą zostać zaplanowane najwcześniej na sobotę 10 kwietnia, co już zrobiono w przypadku Koleje Dolnośląskie 4 Ligi. 22 kolejkę, w której Chrobry II zagra na wyjeździe z Apisem Jędrzychowice, wyznaczono na weekend 10-11 kwietnia (wcześniej miała zostać rozegrana w dniach 13-14 marca). Liga ulegnie więc wydłużeniu, a jej koniec planuje się teraz na 26 czerwca. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#