POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest20.04.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Jak za dawnych lat. Trener Osiedlowy w gotowości

02.04.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Normalnie powinniśmy być już po pierwszych zajęciach Trenera Osiedlowego. Niestety, z rozpoczęciem VI edycji projektu musimy poczekać do momentu poluzowania obostrzeń. Na ten moment pierwsza zajęcia będą mogły odbyć się 12 kwietnia, ale czy tak rzeczywiście się stanie, rozstrzygnie dopiero nowy tydzień. Meldujemy jednak pełną gotowość do startu. W przyszłym tygodniu zaprezentujemy ośmioosobową kadrę trenerską, szczegółowy plan zajęć każdego boiska oraz nowy znak rozpoznawczy projektu, którego przewodnim hasłem jest dzieciństwo jak za dawnych lat. 

Tegoroczna edycja będzie prowadzona do końca października na ośmiu przyszkolnych boiskach. Na każdym z nich (szkoły podstawowe nr 2, 3, 7, 8, 10, 11, 12, 13) dwugodzinne zajęcia będą odbywały się trzy razy w tygodniu. Wszystkie mają charakter sportowo-rekreacyjny, a różnorodność dyscyplin gwarantują trenerzy o różnych specjalizacjach: koszykarskiej, lekkoatletycznej czy piłkarskiej. Udział w Trenerze Osiedlowym oraz Lidze Osiedlowej był i będzie bezpłatny. 

W kadrze trenerskiej są też szkoleniowcy Chrobrego, dzięki którym najzdolniejsi chłopcy lub dziewczęta mają szansę dołączyć do Akademii Piłki Nożnej Chrobrego. Kolejny raz dobrą okazją sprawdzenia się i fajną, nie tylko wakacyjną przygodą będzie Liga Osiedlowa. Każde szkolne boisko będzie mogło wystawić dowolną liczbę drużyn do drugiej edycji rozgrywek. Liga Osiedlowa będzie podzielona na kategorie wiekowe i na zasadzie profesjonalnych rozgrywek, z terminarzem, tabelą i meczowymi protokołami, najlepszych zaprowadzi do finałów „Z Boiska Na Stadion”. Szczegóły drugiej edycji Ligi Osiedlowej przedstawimy po inauguracji Trenera Osiedlowego.
 

VI edycja projektu Trener Osiedlowy jest finansowa przez Gminę Miejską Głogów. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#