POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

II edycja Ligi Osiedlowej - zapisy

12.05.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


W czerwcu zainaugurujemy drugą edycję Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów. Piłkarskie rozgrywki całego miasta będziemy prowadzić w ramach projektu Trener Osiedlowy. Zbierzcie swoją drużynę, nadajcie jej nazwę, przystąpcie do jednej z dwóch kategorii wiekowych, a później już tylko walczcie, zbierajcie punkty i pnijcie się górę tabeli!
 
 
 
 
Pierwsza edycji Ligi Osiedlowej cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji przystąpiło trzynaście osiedlowych drużyn, które utworzyły dwie ligi: U-12 i U-16. Prowadziliśmy je zgodnie z systemem lig zawodowych, aby uczestnicy mieli namiastkę profesjonalnej piłki nożnej: z terminarzem, spotkaniami rozgrywanymi u siebie i na wyjeździe, tabelą, z sędziowaniem, z meczowymi protokołami, kartkami i klasyfikacją strzelców. Zmagania kończył turniej „Z Boiska na Stadion” na głównej płycie stadionu Chrobrego.
 
 
 
Tegoroczna edycja będzie odbywać się na podobnych zasadach, choć planujemy jej wydłużenie i prowadzenie nie tylko do końca sierpnia, a do września lub nawet października. W grupie młodszej (U-12) udział wezmą drużyny złożone z zawodników z roczników 2009 i młodszych, a w starszej (U-16) zawodnicy z roczników 2005 i młodszych. W skład jednego zespołu może wejść dowolna liczba zawodników, jednak na boisku może wystąpić pięciu w polu plus bramkarz.
 
 
 
Pierwszeństwo mają zespoły zapisujące się u Trenerów Osiedlowych na przyszkolnych boiskach i złożone z uczestników tego projektu (sprawdź plan zajęć Trenera Osiedlowego). Uruchamiamy też zapisy otwarte dla wszystkich chętnych - korzystajcie w tym celu z formularza.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Liga Osiedlowa Chrobrego Głogów będzie prowadzona w ramach projektu Trener Osiedlowy, który jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Głogów. Patronat nad Ligą Osiedlową objęła Akademia Piłki Nożnej Chrobrego.
 

Jeśli macie pytania, kontaktujcie się z nami:
  • Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu Klubu Chrobry Głogów 
  • Łukasz Jaremkiewicz
  • tel. służbowy 504 591 755
  • lukasz.jaremkiewicz@chrobry-glogow.pl

 
 
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#