POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest01.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sylwestrzak: kipię motywacją

16.10.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Zrobię wszystko, aby w Głogowie zaprezentować się najlepiej, jak potrafię. Aż kipię motywacją - o zbliżającym się pojedynku z Chrobrym Głogów mówi jego były zawodnik, a dziś reprezentujący barwy Chojniczanki Chojnice Kamil Sylwestrzak.

Kamil Sylwestrzak do Chrobrego trafił przed pierwszym sezonem w drugiej lidze. Zagrał przez rok, po czym umowę rozwiązano za porozumieniem stron, a sam zawodnik wybrał ofertę innego z drugoligowców i zarazem chyba największego faworyta do awansu, Chojniczanki Chojnice.
- To Chojniczanka skontaktowała się ze mną. Przedstawiono mi ciekawe warunki i wizję budowy zespołu, którą uważam za bardzo interesującą - mówi o argumentach "za" grą w Chojnicach Sylwestrzak.

Swojej decyzji chyba nie może żałować. Gra w podstawowym składzie, a zespół idzie do góry. Początkowo jednak nie zapowiadało się kolorowo, bo Chojniczanka seryjnie gubiła punkty.
- Bo tak naprawdę mamy nowy zespół. Doszło aż 16 osób, więc naturalnie zgranie nie mogło przyjść od razu. Trener tak szybko wszystkiego nie poskłada. Teraz jest już dobrze, a myślę, że czas jeszcze mocniej będzie działał na naszą korzyść. Tym bardziej, że atmosfera w drużynie dopisuje - mówi zawodnik.

Pochodzący ze Słubic piłkarz szykuje się na piątkowy mecz w Głogowie. W miejscu, w którym grał przez rok i w którym zdobył jedną z łącznie trzech bramek dla Chrobrego. Na samą myśl o zbliżającej się rywalizacji zaciera ręce.
- Kilka znajomości z Głogowa pozostało i mam nadzieję, że przetrwają już do końca życia. Zresztą, po odejściu byłem tu dwukrotnie w odwiedzinach. Sentymenty idą jednak na bok i co jak co, ale zrobię wszystko, by w Głogowie wypaść najlepiej, jak tylko potrafię. Aż kipię motywacją, a razem z drużyną przyjedziemy po komplet punktów - zapowiada Kamil.

Na ciekawie zapowiadający się mecz Chrobrego Głogów z Chojniczanką Chojnice zapraszamy w piątek o godz. 19.00 na Wita Stwosza.Oferta sponsora


Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#