POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: mecz o awans do 3 Ligi!

18.06.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Połowa czerwca nie oznacza braku piłkarskich emocji związanych z klubem. Niektóre zespoły Chrobrego pozostały na ligowym froncie, a wśród nich kobiecy, którego w niedzielę czeka mecz o awans do 3 Ligi.

W tabeli kobiecej 4 Ligi ma miejsce ciekawa sytuacja. Na kolejkę przed końcem pierwszy Chrobry ma tyle samo punktów, co drugi UKS Bierutów. Obie ekipy zmierzą się ze sobą w ostatniej serii i ten pojedynek zadecyduje o awansie.

Ciężko wskazać faworyta spotkania. Gospodyniami są piłkarki UKS-u, ale Pomarańczowo-Czarne mają na koncie tylko jedną porażkę, w dodatku z poprzedniej rundy, a wszystkie tegoroczne mecze kończyły minimum trzybramkowym zwycięstwem. Ostatnio zawodniczki trenera Tomasza Gąsieckiego wygrały walkowerem z Zagłębiem Wałbrzych 3:0, wcześniej z trzecią w tabeli Akademią Orlik Jelenia Góra 6:0. W rundzie jesiennej pokonały też UKS Bierutów 1:0, choć fakt, że była to skromna na tle całego sezonu wygrana pokazująca zaciętość rywalizacji pomiędzy tymi drużynami. Nie bez znaczenia będą warunki meczu związane z trwającą falą upałów. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.00 w Sokolnikach Małych obok Bierutowa.

Zwycięzca meczu (jeśli zakończy się on remisem, zwycięzcą całościowej rywalizacji będzie Chrobry) uzyska awans do 3 Ligi, która ze względu na obszar czterech województw (lubuskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie) stanowi spory przeskok. Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny! Powodzenia, Chrobry!
 
 

Niedziela, 20 czerwca
18.00 UKS Bierutów - Chrobry Głogów (4 Liga Kobiet)
Sokolniki Małe

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#