POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liga Osiedlowa: strzelają i awansują w tabelach

09.07.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jak co tydzień, podsumowanie Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów. Dzieciaki i młodzież - uczestnicy projektu Trener Osiedlowy - rywalizują w piłkarskich rozgrywkach całego miasta, strzelają bramki, ich drużyny pną się do góry tabeli, a oni sami w klasyfikacji strzelców. 

 

 


SP 10 Junior - Głogów SP 3 5:10

Kacper Sosnowski x4, Mateusz Wielgus - Filip Kmiecik x3, Bartosz Chrobak x2, Wiktor Glapiak, Emanuel Suchiński, Krzysztof Skibiszewski, Józef Kula, Benjamin Klimczak.

Głogów: Filip Kmiecik, Bartosz Chrobak, Wiktor Glapiak, Patryk Guran, Maksymilian Rak, Emanuel Suchiński, Krzysztof Skibiszewski, Józef Kula, Franciszek Klimczak, Benjamin Klimczak, Dawid Kula, Szczepan Kula.

SP 10 Junior: Mateusz Wielgus, Kacper Sosnowski, Bartosz Peregrym, Jakub Mikołaczyk, Piotr Sosnowski, Filip Sańko, Stefan Cichosz, Szymon Kalinowski, Bartosz Kierszniowski, Dominik Peregrym, Hubert Kędzierski, Karol Kisło, Aleksander Hrapczuk, Aron Krzyszkiewicz, Elena Chmilewska, Krystian Stawski, Jakub Wantuch. 

 

FC Koleja SP 2 - Young Eleven SP 11 13:1

Paweł Antczak x7, Julo Dylewski x3, Brajan Oszmaniec, Filip Jurcewicz - Jakub Urbaniak.

FC Koleja: Paweł Antczak, Julo Dylewski, Brajan Oszmaniec, Filip Jurcewicz, Alan Walner, Denis Staszak, Dorian Huczko, Maksymilian Bednarowski, Mateusz Sołtys. 

Young Eleven: Jakub Urbaniak, Paweł Wolny, Aleksander Ściak, Filip Maćkała, Kamil Stefaniak, Marcel Sulesz, Kazimierz Zelmański, Emilia Pukacka, Wojciech Różycki, Oliwier Przewocki, Gabriel Gałczyk, Julian Furyk. 

 

Łamagi Piastowskie SP 3 - Eleven SP 11 1:8

Krystian Guran - Szymon Kotuła x2, Kamil Tobiasz x2, Emil Szczepaniak x2, Patryk Wolanin, Hubert Brończak. 

Łamagi Piastowskie: Jan Kubczak, Robert Bezec, Dominik Bednarski, Jakub Milke, Mateusz Iżak, Bartosz Nowak, Patryk Mularczyk, Oliwier Hojan, Kacper Madej, Dominik Bołądź, Krystian Guran.

Eleven: Fabian Dajnowski, Szymon Kotuła, Nikolas Mikuła, Kamil Tobiasz, Wojciech Nowak, Emil Szczepaniak, Franciszek Szejmo, Patryk Wolanin, Bartosz Żuchlewicz, Bartosz Baryczkowski, Hubert Brończak.

 

Maroko SP 12 - Parkowcy SP 7 3:9

Fabian Tomulik, Mateusz Żmudziński, Marcin Nowicki - Piotr Biliński x3, Kacper Sikora x2, Mikołaj Wolniczak, Grzegorz Wójtowicz, Rafał Glapiak x2.

Maroko: Fabian Tomulik, Mateusz Żmudziński, Marcin Nowicki, Krystian Siniawa, Jakub Przebięda, Radosław Kuceba, Kacper Kita, Jakub Kruk, Igor Płuciennik, Tomasz Żylewicz, Jakub Nocoń, Bartosz Ciesielski, Fillip Kurczewski, Aleksander Karwatka, Piotr Bartosik.

Parkowcy: Kacper Sikora, Piotr Biliński, Mikołaj Olejnik, Aleksander Białek, Mikołaj Wolniczak, Grzegorz Wójtowicz, Rafał Glapiak.

 

Chrobry SP 8 - SP 10 Seniorzy 11:1

Filip Ball x6, Kacper Wyrwa x2, Kacper Szczyrek x2, Krystian Janicki - Mariusz Kierszniowski.

Chrobry: Filip Ball, Kacper Wyrwa, Kacper Szczyrek, Krystian Janicki, Maciej Rosa, Piotr Kuchcicki, Kacper Kmiecik, Jakub Kałużka, Andrzej Matejczuk, Alan Augustyniak.

SP 10 Seniorzy: Mariusz Kierszniowski, Patryk Heinze, Jakub Łukaszyk, Aleksander Bednarz, Krzysztof Kaczmarek, Jan Karwat, Michał Pytel, Krystian Jędrasik.

 

FC Manhattan SP 2 - FC Nosocice SP 13 3:6

Cezary Górecki x2, Dżastin Sztąberek - Patryk Seweryn x4, Maciej Suchodolski, Filip Malinowski.

FC Manhattan: Cezary Górecki, Dżastin Sztąberek, Dominik Panfiło, Dominik Król, Bryan Bednarowski, Michał Rzepowski. 

FC Nosicice: Patryk Seweryn, Maciej Suchodolski, Filip Malinowski, Maciej Łysoń, Filip Ertman, Dawid Fabiś, Bartosz Fabiś, Michał Sokal, Antoni Czaiński, Adam Pielech, Tymoteusz Kwieciński, Paweł Jaroszek.  



 

U-12
TERMINARZ I TABELA

 

 

 

U-16
TERMINARZ I TABELA 

 

 

 

STRZELCY


 
 

 

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#