POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wakacje po piłkarsku. 65 wychowanków pojechało do Karpacza

18.07.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


65 wychowanków Akademii Piłki Nożnej Chrobrego w niedzielę rano wyjechało na organizowany przez klub obóz do Karpacza. Dzieciaki mają w planach wiele godzin treningów i wejście na ponad 1600 metrów wysokości, czyli na Śnieżkę.
 
Dla wielu naszych wychowanków to pierwszy taki obóz w życiu i kolejne nowe doświadczenia z obecności w Chrobrym. Dla Akademii natomiast to pierwsze zakrojone na taką skalę zgrupowanie. Potrwa tydzień i bierze w nim udział 65 dzieci, opiekunowie i trenerzy. Wszystko jest jednak dopięte na ostatni guzik, a na miejsce zbiórki podjechał nawet klubowy autokar. W codziennych planach dwa treningi piłkarskie, wejście na Śnieżkę w przypadku korzystnych warunków pogodowych, aquapark oraz dużo innych, nie tylko piłkarskich aktywności. Powrót do Głogowa nastąpi w niedzielę.
 
 
 
W obozie udział biorą zawodnicy i zawodniczki z roczników od 2010 do 2015. Treningi będą więc odbywać się w grupach dzielonych na kategorie wiekowe, a dobór zajęć do każdej z nich zapewnią nasi szkoleniowcy: Tomasz Gąsiecki, Paweł Kliszka, Witold Masny oraz Mateusz Rozmus.

- Do tej pory w Akademii odbywały się mniejsze obozy, teraz postanowiliśmy pójść krok dalej i już mamy plany na kolejne grupowe wyjazdy naszych wychowanków - powiedział koordynator APN Grzegorz Nowak.

Życzymy udanego pobytu i wielu pozytywnych wrażeń!
 
 
 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#