POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przedłużamy Twój karnet!

20.07.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wszyscy posiadacze karnetów w ubiegłym sezonie mają zapewniony udział na stadionie w nowej rundzie. Automatycznie przedłużymy wszystkie karty i z niecierpliwością wyczekujemy domowej inauguracji sezonu z Wami przy Wita Stwosza. 

Wszyscy wiemy, jak wyglądał poprzedni sezon. Część spotkań z ograniczoną liczbą kibiców, a jeszcze więcej całkowicie bez publiczności. Mimo tego wielu z Was dokonało zakupu karnetu. Nie mógł on zostać całkowicie zrealizowany, dlatego postanowiliśmy, że wszystkie karty z sezonu 2020/21 automatycznie przedłużymy o mecze rundy jesiennej nowego sezonu 2021/22. Jeśli w tym celu wymagane będzie osobiste stawiennictwo w punkcie sprzedaży, będziemy o tym informować. Na razie nie jest ono potrzebne, a całą procedurę przeprowadzimy za pośrednictwem systemu.

Na stadionie trwa modernizacja związana z instalacją systemu grzewczego murawy. Klub już wcześniej podjął działania mające na celu przełożenie pierwszych meczów, aby odbyły się one w Głogowie dopiero po zakończeniu inwestycji i z udziałem kibiców. W związku z tym pięć pierwszych kolejek rozegranych zostanie na wyjeździe. Ze względu na trwające prace, niepewne jest też rozegranie na stadionie meczów 6 kolejki (z GKS-em Katowice) i 8 kolejki (ze Skrą Częstochowa). Po tym, jak będziemy pewni terminu pierwszego meczu na stadionie w Głogowie, zapowiemy otwartą sprzedaż karnetów. 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#