POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wygrana z przekonaniem

21.07.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


W drugim meczu sparingowym Chrobry zaprezentował się z dobrej strony i pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0. Wynik spotkania otworzył Dominik Dziąbek, a rezultat podwyższył Dennis van der Heijden, który tym samym zdobył pierwszego gola w pomarańczowo-czarnych barwach.

Do składu Chrobrego powrócił Mikołaj Lebedyński, który z powodu urazu był nieobecny w kadrze na wcześniejszy sparing z Chojniczanką Chojnice. Z tego samego powodu dziś zabrakło jednak Marcela Ziemanna. Jego miejsce na lewej obronie zajął w drugiej połowie nowy piłkarz Pomarańczowo-Czarnych, którym przed meczem został Adam Banasiak. 

Pierwsza bramka padła w 40 minucie. W końcówce pierwszej połowy głogowianie osiągnęli przewagę i potrafili ją udokumentować. Mocną piłkę na Dominika Dziąbka posłał Michał Ilków-Gołąb, a młody pomocnik Chrobrego z kilkunastu metrów skutecznie wykończył tę akcję.

Dobrze skończyła się pierwsza część i dobrze zaczęła druga. Wtedy otrzymujący podanie od Mikołaja Lebedyńskiego Dennis van der Heijden pokazał się w szesnastce z dość nieoczywistej strony i bardzo spokojnie przelobował golkipera Podbeskidzia. Od 48 minuty Chrobry prowadził 2:0 i tego prowadzenia do samego końca nie oddał, utrzymując je w przekonujący sposób. Tym samym w drugiej grze kontrolnej odniósł pierwsze zwycięstwo. 

W następnym i zarazem ostatnim sprawdzianie głogowianie zmierzą się z Miedzią Legnica. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w Legnicy. Po nim pozostanie odliczać ostatnie dni pozostające do ligowej inauguracji. 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#