POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

REZERWY: dwa sparingi i wyjazd na obóz

27.07.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dwa pierwsze sparingi mają za sobą rezerwy Chrobrego Głogów. Przygotowujący się do nowego sezonu w 4 Lidze Pomarańczowo-Czarni najpierw zremisowali z „lubuskim” czwartoligowcem Dębem Przybyszów 1:1, a w poniedziałek pokonali Salos U-19 Szczecin 11:0.

W meczu z Dębem bramkę dla głogowian zdobył Adrian Marciniak. Po niej Chrobry prowadził i utrzymał to do końca pierwszej połowy. Rywale wyrównali po zmianie stron.
- Za nami dobry, przede wszystkim pod kątem motorycznym mocno przepracowany tydzień. A od strony piłkarskiej to przegląd sytuacji, który dużo nam pokazał. Cieszy podejście zespołu do każdej jednostki treningowej, widać, że każdemu zależy, jest w pełni zaangażowany i wie o co gra. Podjęliśmy odważną decyzję, postawiliśmy na dużo młodszy zespół niż w poprzednim sezonie i wiemy, że przy dobrej pracy, cierpliwości i zaufaniu zobaczymy efekty - mówił o pierwszym tygodniu pracy trener rezerw Sebastian Górski. Spotkanie z Dębem ten tydzień kończyło.
 
- Co do gry kontrolnej, to nie wyglądało to tak, jak byśmy chcieli. Tempo i jakość grania w każdej fazie było poniżej poziomu, który chcemy prezentować. Poruszaliśmy się zbyt wolno, graliśmy niedokładnie i za słabo pod kątem organizacji gry. Będziemy wymagać od siebie zdecydowanie więcej. Z drugiej jednak strony spodziewaliśmy się takiego obrazu gry w tym spotkaniu i wiedzieliśmy, że zespół odczuje mikrocykl fizycznie. Celem jest postęp w każdym aspekcie i to on ma być widoczny - dodał trener Górski.
 
Z kolei mecz z przebywającym na obozie w naszym mieście Salosem otworzył kolejny cykl przygotowań. Po kilku dniach treningów na swoich obiektach, Pomarańczowo-Czarni wyjadą na obóz do Suchej Beskidzkiej. 

Chrobry II Głogów - Dąb Przybyszów 1:1 (1:0)
Marciniak 30
Chrobry (1 połowa): Szafer - Malczuk, Wawrzyniak, Zarówny, Fryzowicz, Jandziak, Draczyński, Galas, Jóźwiak, Matysiak, Marciniak. 
Chrobry (2 połowa): Lasoń - Sternik, Skałecki, Bartecki, Popek, Krawiec, Jurgo, Pieczarka, Podchul, Budziszewski, Antkowiak, Zygmunt. 

Chrobry II Głogów - Salos U-19 Szczecin 11:0 (7:0)
Chrobry (1 połowa): Michalak - Krawiec, Malczuk, Zarówny, Fryzowicz, Jurgo, testowany, Draczyński, Antkowiak, Matysiak, Marciniak 
Chrobry (2 połowa): Lasoń - Sternik, Skałecki, Siciński, Bartecki, Pieczarka, Antosik, Adamczyk, Budziszewski, Jóźwiak, Zygmunt.

Tagi

chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#