POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liga Osiedlowa: mecze 8 kolejki

12.08.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Podsumowanie środowych meczów 8 kolejki Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów, po których liderami pozostają Niepokonani w kategorii U-12 i Parkowcy w U-16. 

 

 

 

GŁOGÓW SP 3 - SP 10 JUNIOR 3:0 (wo.)

YOUNG ELEVEN SP 11 - FC KOLEJA SP 2 6:10 (0:4)
Aleksander Gorzelańczyk x2, Jakub Urbaniak x2, Jakub Karbowiak, Julian Furyk - Paweł Antczak x8, Filip Jurcewicz, Maksymilian Bednarowski
Young Eleven: Jakub Urbaniak, Jakub Karbowiak, Julian Furyk, Paweł Wolny, Aleksander Ściak, Oliwier Przewocki, Szymon Gronowicz, Aleksander Gorzelańczyk. 
FC Koleja: Paweł Antczak x8, Filip Jurcewicz, Maksymilian Bednarowski, Julo Dylewski, Bartosz Jurcewicz, Brajan Oszmaniec, Denis Staszak, Dorian Huczko, Mateusz Sołtys. 

ELEVEN SP 11 - FC NOSOCICE SP 13 1:11 (0:6)
Hubert Brończak, Oskar Radło (sam.) - Filip Ertman x4, Filip Malinowski x2, Adam Pielech, Maciej Suchodolski, Aleksander Karbownik, Dawid Fabiś
Eleven: Hubert Brończak, Konrad Werwiński, Oskar Radło, Franciszek Szejmo, Sebastian Kirba, Oliwier Raus, Ksawery Piłat, Jakub Szuszkiewicz, Filip Kurczewski.
FC Nosocice: Filip Ertman, Filip Malinowski, Adam Pielech, Maciej Suchodolski, Aleksander Karbownik, Dawid Fabiś, Maciej Łysoń, Paweł Jaroszek, Michał Sokal, Bartosz Fabiś, Antoni Czaiński, Wojciech Jacak. 

MAROKO SP 12 - ŁAMAGI PIASTOWSKIE SP 3 3:3 (1:1)
Fabian Tomulik x2, Marcin Nowicki - Krystian Guran
Maroko: Fabian Tomulik, Marcin Nowicki, Kacper Kita, Krystian Siniawa, Bartosz Gul, Igor Płóciennik, Radosław Kucęba, Grzegorz Binert, Aleksander Karwatka, Piotr Bartosik, Jakub Nocoń, Tomasz Żylewicz, Bartosz Ciesielski.
Łamagi Piastowskie: Dominik Bołądz, Kacper Madej, Michał Baranowski, Bartosz Nowak, Patryk Mularczyk, Krystian Guran, Oliwier Hojan, Dominik Zakrzewski, Mateusz Warchoł. 

SP 10 SENIORZY - FC MANHATTAN SP 2 1:44 (0:26)
Michał Pytel - Paweł Herbik x22, Cezary Górecki x9, Dżastin Sztąberek x7, Bryan Bednarowski x3, Marcel Marszałek, Szymon Muniak, Michał Rzepowski
SP 10 Seniorzy: Michał Pytel, Jakub Łukaszyk, Aleksander Bednarz, Patryk Hainze. 
FC Manhattan: Paweł Herbik, Cezary Górecki, Dżastin Sztąberek, Bryan Bednarowski, Marcel Marszałek, Szymon Muniak, Michał Rzepowski, Dominik Panfiło.

CHROBRY SP 8 - PARKOWCY SP 7 0:20 (0:8)
Kacper Sikora x6, Grzegorz Wójtowicz x5, Piotr Biliński x3, Szymon Dziuba x2, Aleksander Białek, Paweł Nowak, Kacper Graczyk + sam.
Chrobry: Paweł Cukrowski, Bartosz Wolny, Maciej Rosa, Kacper Szczyrek, Piotr Kuchcicki, Kacper Wyrwa.
Parkowcy: Kacper Sikora, Grzegorz Wójtowicz, Piotr Biliński, Szymon Dziuba, Aleksander Białek, Paweł Nowak, Kacper Graczyk. 


 

Tagi

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#