POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: świetny start! 4:0 z Apisem

14.08.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Z rocznikową średnią wieku pierwszej jedenastki wynoszącą 18 lat i w bardzo dobrym stylu w czwartoligowy sezon weszły rezerwy Chrobrego Głogów. Na początek cieszą się z efektownego 4:0 z Apisem Jędrzychowice.

Jeszcze bardziej odmłodzone rezerwy zaczęły to spotkanie nerwowo i interweniować musiał Bartek Szafer. Głogowianie długo nie mieli sytuacji z przodu, ale jak już, to od razu zamienili ją na bramkę. W 42 minucie dobrą pracę wykonał Adrian Marciniak i indywidualną szarżą w pole karne dał prowadzenie.

Po zmianie stron pięknego gola, bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Marcel Galas i od 55 minuty Chrobry był na dwubramkowym prowadzeniu. Po tym na dłuższą chwilę inicjatywę przejęli rywale, z czego mieli dobrą okazję, gdy po rykoszecie piłka odbiła się od słupka. Do końca strzelali jednak zawodnicy Chrobrego. W 75 minucie trafił Adrian Marciniak, zdobywając tym samym swojego drugiego gola, a w 85 minucie Gracjan Antkowiak. 
 
- Cieszymy się ze zwycięstwa, bo na pewno było nam bardzo potrzebne. W pierwszej części było widać, że zespół podszedł tego meczu bardzo emocjonalnie, zależało mu, aż za bardzo, a przez emocje wdało się dużo niedokładności. Mamy jednak świadomość tego, że większość zawodników jest nadal w wieku juniorskim i mogliśmy się tego spodziewać. Wierzę jednak, że wraz z kolejnymi spotkaniami będziemy pewniejsi siebie i będziemy narzucać swój styl gry. Potrzebujemy czasu, doświadczenia, bo pod kątem organizacji gry, w szczególności w defensywie wyglądało to całkiem dobrze. Dziękuję całemu zespołowi za dotychczasową pracę, którą wykonał. Wszystkim, nie tylko tym, co dziś byli na boisku. Teraz się cieszymy, a od jutra z pokorą bierzemy się do pracy. Jesteśmy na początku projektu, którego się podjęliśmy. Jeden mecz niczego nie zmienia, a my musimy wymagać od siebie jeszcze więcej - podsumował debiutujący na ławce w piłce seniorskiej trener Sebastian Górski.  

W drugiej kolejce Chrobrego czeka wyjazd do Rudnej. Mecz zaplanowano na niedzielę 22 sierpnia na godz. 18.00. CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 4:0 (1:0)
1:0 Marciniak 42
2:0 Galas 55
3:0 Marciniak 75
4:0 Antkowiak 85

CHROBRY II: Szafer - Fryzowicz (53 Krawiec), Zarówny, Jandziak, Pieczarka (81 Jurgo), Galas (65 Włodarczyk), Jóźwiak (70 Zygmunt), Marciniak (84 Skałecki), Wawrzyniak, Matysiak (46 Antkowiak), Malczuk.

APIS: Sobczak - Woźniczka, Bystryk E., Woźny, Lekszycki (46 Rachański), Gargas, Machowski, Pikulicki, Piechno (66 Rissmann), Kościuk, Bystryk P. 

ŻÓŁTE KARTKI: Gargas, Kościuk.


4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

Tagi

apis jedrzychowice    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#