POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Weekendowy rozkład jazdy

27.08.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Plan naszych drużyn na najbliższy weekend. Tydzień temu ligowe zmagania zaczęli juniorzy, a teraz do gry włączają się też młodsze zespoły: U-15 i U-13. 

 

 

 

Sobota, 28 sierpnia

10.00 Parasol Wrocław - Chrobry U-17 II Głogów (II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Wrocław

11.00 Chrobry U-13 IV Głogów - Gwardia Białołęka (V Okręgowa Liga Młodzików)
Głogów, boisko na os. Piastów Śl.

11.00 Zryw Kotla - Chrobry U-13 V Głogów (V Okręgowa Liga Młodzików)
Kotla

12.30 FC Wrocław Academy - Chrobry U-17 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Wrocław

13.00 Chrobry U-13 III Głogów - Pogoń Góra (IV Okręgowa Liga Młodzików)
Głogów, boisko na os. Piastów Śl.

15.00 Chrobry II Głogów - Mewa Kunice (4 Liga)
Głogów, II płyta

15.30 FC Wrocław Academy - Chrobry U-19 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów)
Wrocław

16.00 Górnik Polkowice - Chrobry U-13 Głogów (II Wojewódzka Liga Młodzików)
Polkowice

 

 

Niedziela, 29 sierpnia

09.30 Chrobry U-15 II Głogów - Nysa Zgorzelec (II Wojewódzka Liga Trampkarzy)
Głogów, boisko na os. Piastów Śl.

12.40 Chrobry Głogów - GKS Katowice (Fortuna 1 Liga)
Polkowice

13.00 Chrobry U-15 Głogów - Zagłębie Lubin (I Wojewódzka Liga Trampkarzy)
Głogów, III płyta

14.00 Jaworzanka 1946 Jawor - Chrobry U-13 II Głogów (III Okręgowa Liga Młodzików)
Jawor

17.00 Chrobry III Głogów - Skarpa Orsk (Klasa B)
Głogów, III płyta

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#