POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

PT. 15.00: CHROBRY-SKRA

10.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po dwóch tygodniach Pomarańczowo-Czarni wracają do gry o punkty. O godz. 15.00 rozpocznie się mecz ze Skrą Częstochowa.


Dla Chrobrego to pierwszy w tym sezonie mecz na swoim terenie. Choć na stadionie trwa inwestycja związana z instalacją grzewczą murawy, klub uzyskał zgodę na organizację spotkania na drugiej płycie i tam zmierzą się obie ekipy. W związku z tym, że jest to obiekt tylko zastępczy i nie spełnia wszystkich pierwszoligowych warunków, mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Kibice będą mogli obejrzeć go na żywo w nowym serwisie streamingowym i VOD Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Sport (miesięczny koszt wynosi 40 zł) - dowiedz się więcej.
 

Skra jest trzecim i zarazem ostatnim beniaminkiem, z którym Chrobry zmierzy się w trakcie rundy jesiennej. Głogowianie mają dobre statystyki z tymi drużynami, bo z Górnikiem Polkowice zremisowali 0:0 mimo rywalizacji przez większość spotkania w dziewięciu, a GKS Katowice pokonali 4:0. Skra w tabeli jest między Górnikiem a GieKS-ą. Z dorobkiem pięciu punktów zajmuje 15 miejsce. Na zaplecze awansowała jako trzeci drugoligowiec po barażach i była to niespodzianka, a jej priorytetem na obecny sezon jest utrzymanie się w gronie pierwszoligowców. Więcej o tym rywalu pisaliśmy tutaj.

 

Do składu Chrobrego na mecz ze Skrą wrócą dwaj kartkowicze. W ostatnim pojedynku z GKS-em Katowice nie mogli zagrać Oliver Praznovsky i Michał Ilków-Gołąb, a teraz trener Ivan Djurdjević ma ich do swojej dyspozycji. Jeszcze jeden mecz przerwy czeka za to Tomasza Cywkę, którego ostatnio w jedenastce zastąpił Robert Mandrysz.

 


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry wygra ze Skrą wynosi 1.77. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Klub Sportowy Skra Częstochowa Spółka Akcyjna (Klub Sportowy Skra Częstochowa)
Rok powstania: 1926
Adres: Loretańska 20, 42-226 Częstochowa
Internet: www.ks-skra.pl (oficj.)
Barwy: biało-niebiesko-czerwone
Sukcesy: 
4. miejsce w II lidze - 1949
Stadion:
- pojemność - 990 miejsc
- oświetlenie - 550lx
- boisko - 105x68m 
  
Bramkarze: Jakub Hajda (03), Mateusz Kos (87), Bartosz Neugebauer (02), Nikodem Sujecki (03),
Obrońcy: Filip Arak (03), Adrian Cheliński (03), Mariusz Holik (93), Oskar Krzyżak (02), Adam Mesjasz (93), Łukasz Winiarczyk (90),
Pomocnicy: Bartosz Baranowicz (03), Bartosz Bąk (03), Daniel Błędowski (02), Dominik Bronisławski (96), Rafał Brusiło (89), Wojciech Galas (95), Mikołaj Kwietniewski (99), Mateusz Magdziarz (03), Stanisław Muniak (01), Krzysztof Napora (90), Dawid Niedbała (94), Piotr Nocoń (90), Wiktor Norberciak (02), Marcel Nurek (03), Adam Olejnik (91), Przemysław Sajdak (00), Marcin Stromecki (94), Szymon Szymański (96),
Napastnicy: Oskar Krawczyk (05), Kamil Lukoszek (02), Maciej Mas (01), Dawid Wojtyra (98), Kamil Wojtyra (97), Adrian Żabik (03).
Trener: Jacek Rokosa.

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#