POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zabieramy ich na PGE Narodowy!

24.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dwie najlepsze drużyny Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów zabieramy na Stadion Narodowy w Warszawie! Już 9 października ponad 20-osobowa grupa dzieci i młodzieży - uczestników Trenera Osiedlowego Chrobry Głogów - weźmie udział w meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacji Polski z San Marino!

Piłkarskie rozgrywki Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów, prowadzonej w ramach finansowanego przez Gminę Miejską Głogów projektu Trener Osiedlowy Chrobry Głogów, jeszcze trwają, ale liderzy już zapewnili sobie mistrzowskie tytuły. W młodszej kategorii U-12 zwycięstwo przypadło drużynie Niepokonani SP8, natomiast kategorię U-16 wygrali zawodnicy Parkowców SP7. Dla nich główną nagrodą jest wyjazd na mecz reprezentacji Polski.

Za wsparcie w ten sposób prowadzonych przez nas projektów - Trenera Osiedlowego i Ligi Osiedlowej - dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej i 1 Lidze.

Ostatnie rozstrzygnięcia w trwającej Lidze Osiedlowej Chrobrego Głogów można sprawdzić na www.trenerosiedlowy.glogow.org. Tydzień po jej ostatnich meczach, w środę 6 października na klubowych obiektach odbędzie się V edycja turnieju Z Boiska Na Stadion z udziałem uczestników Ligi Osiedlowej i innych osób uczęszczających na zajęcia Trenera Osiedlowego, podczas której odbędzie się też podsumowanie piłkarskich rozgrywek i wręczenie nagród.
 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#