POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: było 0:2, doprowadzili do 3:2

26.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Bardzo dobry, emocjonujący mecz, trzy bramki i trzy punkty! Rezerwy Chrobrego Głogów przegrywały z Odrą Ścinawa już 0:2, ale udały się w zakończoną sukcesem pogoń i ostatecznie wygrały 3:2.

Chrobry słabo zagrał w pierwszej połowie. Już w drugiej minucie stracił bramkę, a po 36 było 0:2. Oba gole dla Odry zdobył Krystian Andrzejewski. Głogowianom potrzebna była przerwa, aby porozmawiać o tym, co dalej. 
 
 

- Na pierwszy rzut oka wydawało się, że w pierwszej połowie mieliśmy duże problemy techniczne, ale po szybkiej analizie najistotniejsze okazały się determinacja i zaangażowanie. Rozmowa była więc zdecydowanie inna od wcześniejszych, bo rzadko poruszamy takie cechy, o których powiedziałem, bardziej skupiając się na technice czy taktyce. Powiedzieliśmy sobie, że albo przegramy 0:4 czy 0:5, albo to wygramy - mówił trener Sebastian Górski.

Po przerwie na murawę wyszedł zupełnie inny zespół. Od samego wznowienia gry był bardzo aktywny, dążył do sytuacji i wpakował rywali w duże tarapaty. W 57 minucie Gracjan Antkowiak zdobył kontaktową bramkę, a po kolejnych ośmiu i trafieniu Wiktora Wawrzyniaka było 2:2. Pomarańczowo-Czarni na tym nie poprzestali i stwarzali kolejne okazje. Jedną z lepszych wykorzystał w 82 minucie Olaf Zygmunt. Po niej Chrobry pokonał Odrę 3:2.
 
 

- Zagraliśmy najsłabszy mecz z tych dotychczasowych pod każdym kątem. Od samego początku gra nam się nie układała i - jak wspomniałem - zaangażowanie było na zbyt niskim poziomie. Z drugiej strony zespół pokazał później charakter i dosłownie wyszarpał zwycięstwo. Wiemy, że musimy grać zdecydowanie lepiej, ale takie spotkania też są potrzebne - dodał trener Sebastian Górski. 
 
 

W środę o godz. 16.30 Chrobry zagra na wyjeździe z Mewą Kunice w ramach okręgowego Pucharu Polski, a w niedzielę 3 października na rozkładzie jest ligowy wyjazd do Chocianowa (mecz ze Stalą o godz. 11.00).


CHROBRY II GŁOGÓW - ODRA ŚCINAWA 3:2 (0:2)
0:1 Andrzejewski 2
0:2 Andrzejewski 36
1:2 Antkowiak 57
2:2 Wawrzyniak 65
3:2 Zygmunt 82

CHROBRY II: Szafer - Malczuk, Iwanowicz, Wawrzyniak, Jandziak (57 Włodarczyk), Pieczarka, Zygmunt, Marciniak (71 Bartecki), Krawiec, Michalczyk (46 Galas), Jóźwiak (46 Antkowiak). 

ODRA: Marusiak - Seta, Cichuta D., Dul, Hoja, Andrzejewski, Winnik, Postoł, Dziedzina, Maślej, Cichuta M. (84 Koziarz).

ŻÓŁTE KARTKI: Michalczyk - Winnik, Cichuta M. 


4 LIGA - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

chrorby2    odra scinawa    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#