POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest07.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ŚR. 15.30: WIECZYSTA-CHROBRY

29.09.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pomarańczowo-Czarni od wyjazdu zaczynają zmagania w Fortuna Pucharze Polski. O godz. 15.30 w Krakowie rozpocznie się mecz z Wieczystą. Stawką jest awans do 1/16 finału.

Wieczysta jest jednym z najniżej sytuowanych pucharowiczów. Na szczebel centralny awansowała triumfując w wojewódzkim PP i jeszcze wtedy występowała w Klasie Okręgowej. Dokonała tego jako jedyny przedstawiciel szóstego poziomu w Polsce. To z drugiej strony bardzo dobrze świadczy o sile rażenia aktualnego czwartoligowca, o którym mówi się, że taki jest tylko z nazwy. Kadra z zawodnikami mającymi doświadczenie w reprezentacji Polski, ligach zagranicznych i Ekstraklasie, trener Franciszek Smuda i stojący za wszystkim zamożny właściciel powodują, że Wieczysta jest zdecydowanie najsilniejszym przeciwnikiem spośród tych spoza szczebla centralnego. Więcej o rywalu pisaliśmy tutaj.

Powyższe powoduje, że specjalistom ciężko wskazać faworyta. Tytularny sponsor rozgrywek - Fortuna - obu drużynom daj równe szanse. Nie wiadomo, jak podejść do tego spotkania, bo Wieczysta w meczu o stawkę jeszcze nie miała okazji rywalizować z zespołami z najwyższych lig, jak Chrobry, za to w 4 Lidze potrafi rozgromić 16:0, a Klasę Okręgową wygrała bez straty punktu.

Chrobrego czeka więc trudne zadanie i ogółem ciężki okres, bo mecz z Wieczystą rozgrywany jest na trzy dni przed pierwszoligowym pojedynkiem z wiceliderującą Koroną Kielce. Można więc spodziewać się rotacji w składzie ze strony trenera Ivana Djurdjevicia.

Początek spotkania o godz. 15.30. Kwadrans wcześniej rozpocznie się transmisja na kanale Łączy Nas Piłka (przejdź). Mecz poprowadzi sędzia Jacek Lis z Katowic.

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Klub Sportowy Wieczysta Kraków
Rok powstania: 1942
Adres: Chałupnika 16, 31-462 Kraków
Internet: www.kswieczysta.com (oficj.)
Barwy: żółto-czarne
Sukcesy: 
- awans do 4 Ligi
Stadion:
- 2000 miejsc
- oświetlenie: brak
 
Bramkarze: Bartosz Plewka, Damian Drzewiecki, Paweł Krawczyk, Michał Miśkiewicz.
Obrońcy: Patryk Kołodziej, Seweryn Michalski, Adrian Frańczak, Damian Korczyk, Adrian Jurkowski, Damian Guzik, Dawid Jampich, Krzysztof Kalemba, Patryk Kura.
Pomocnicy: Hubert Urbański, Sławomir Peszko, Jakub Bąk, Mateusz Gamrot, Radosław Nowicki, Mateusz Krasuski, Dawid Linca, Łukasz Burliga, Radosław Majewski, Patrik Misak, Emmanuel Kumah, Łukasz Pietras.
Napastnicy: Wiktor Piejak, Krzysztof Szewczyk.
Trener: Franciszek Smuda.

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#