POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest23.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

STAL - CHROBRY II 0:2

03.10.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów kontynuują bardzo dobrą serię i wygrały czwarty mecz z rzędu. W ósmej kolejce 4 Ligi zespół trenera Sebastiana Górskiego pokonał na wyjeździe Stal Chocianów 2:0.

Prowadzenie Chrobremu dał w 41 minucie Marcel Galas. Jednobramkowa różnica utrzymywała się do końcowych minut spotkania. Wtedy, w 88 minucie, rezultat podwyższył Miłosz Jóźwiak i tym przypieczętował piąte ogółem, a czwarte z rzędu zwycięstwo Pomarańczowo-Czarnych.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Jedną z nich jest powrót do gry po przebytej kontuzji Przemysława Siudaka. Zawodnik, który po bardzo dobrej jesieni ubiegłego sezonu został włączony do pierwszoligowej kadry, w Chocianowie zagrał po raz pierwszy w tym roku, zmieniając na boisku Olafa Zygmunta.

Po tej wygranej drugi skład Chrobrego awansował na piąte miejsce w czwartoligowej tabeli. Po ośmiu kolejkach ma 16 punktów. Prowadzi z dorobkiem 18 punktów Apis Jędrzychowice. W środę głogowianie rozegrają zaległe spotkanie okręgowego Pucharu Polski z Mewą Kunice (godz. 16.30 w Kunicach), a w niedzielę 10 października w meczu ligowym podejmą Kaczawę Bieniowice (godz. 11.00, Głogów).


STAL CHOCIANÓW - CHROBRY II GŁOGÓW 0:2 (0:1)
0:1
Galas 41
0:2 Jóźwiak 88

CHROBRY II: Michalak - Malczuk, Zarówny, Wawrzyniak, Jandziak, Pieczarka (89 Włodarczyk), Zygmunt (61 Siudak), Antkowiak (68 Bartecki), Krawiec, Michalczyk (8 Galas (77 Draczyński)), Jóźwiak.

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Zygmunt, Krawiec.

 


4 LIGA - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

chrobry2    rezerwy    stal chocianow   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#