POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest23.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sławomir Janicki w Chrobrym w nowej roli

05.10.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wrócił do klubu, w którym spędził ponad sześć lat. Były bramkarz Pomarańczowo-Czarnych Sławomir Janicki został trenerem bramkarzy w Akademii Piłki Nożnej i Szkole Mistrzostwa Sportowego Chrobry.

Sławomir Janicki ma za sobą pierwsze treningi, w których przygląda się i szkoli zawodników z kategorii wiekowych U-15 - U-21. 
- Wracam do Chrobrego w nowej roli i realizuję tu kolejne życiowe oraz zawodowe cele. Nie zrezygnowałem z gry w piłkę, ale chcę iść w kierunku treningu bramkarskiego, wykorzystywać swoje doświadczenie i rozwijać innych. Moim celem w Chrobrym jest, aby młodzi bramkarze robili postępy - powiedział Sławek Janicki.
 
 

A to doświadczenie z gry w Chrobrym ma spore. Barwy klubu reprezentował od 2012 do 2019 roku. Przez ten okres wystąpił w 120 spotkaniach, zarówno w drugiej, jak i w pierwszej lidze, do której awansował razem z drużyną. Bardzo długo był jednym z liderów i podstawowym golkiperem zespołu.

Sławomir Janicki nie jest pierwszym byłym zawodnikiem Chrobrego, który wzmacnia struktury klubu i przekazuje swoją wiedzą młodszym zawodnikom. W 2020 roku trenerem przygotowania indywidualnego w najmłodszych rocznikach został Damian Sędziak, a w tym trenerem na trenera rezerw awansowano Sebastiana Górskiego. 
 
 
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#