POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest23.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Osiedlowe drużyny na Chrobrym (fot)

07.10.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Raz w roku zapraszamy ich wszystkich z osiedlowych boisk na prawdziwe ligowe i chcemy dać namiastkę sportowej rywalizacji na zupełnie innym poziomie. Na obiekcie Chrobrego odbyła się V edycja piłkarskiego turnieju Z Boiska Na Stadion. O miano najlepszej drużyny rywalizowało dziesięć złożonych z uczestników tegorocznej edycji projektu Trener Osiedlowy Chrobry Głogów.
 
Cykliczny turniej to element finansowanego przez Gminę Miejską Głogów, a prowadzonego przez nas projektu Trener Osiedlowy, który w tym roku odbywa się pod hasłem "dzieciństwo jak za dawnych lat". Od kwietnia dzieci i młodzież mogą bezpłatnie uczęszczać na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne, które na ośmiu przyszkolnych boiskach prowadzi ośmiu wykwalifikowanych trenerów o różnych specjalizacjach sportowych. 
- Realizując zadanie Trener Osiedlowy chcemy pokazać, że szerzej funkcjonujemy społecznie, że jesteśmy klubem odpowiedzialnym społecznie i wiemy, że nasza funkcja jest również tożsamościotwórcza i kulturotwórcza. Nasze dzieci przychodzą na mecze pierwszej drużyny Chrobrego i nie tylko, świadomie więc budujemy naszą tożsamość od podstaw - powiedziała Alicja Męczyńska z Działu Marketingu Chrobrego. 
 
 

W czerwcu w ramach projektu zainaugurowano drugą edycję piłkarskiej Ligi Osiedlowej. 13 osiedlowych zespołów rywalizowało w rozgrywkach wzorowanych na profesjonalnych ligach, z terminarzem, tabelą i meczowymi protokołami. W kategorii U-16 zwyciężyli Parkowcy SP7, a w U-12 Niepokonani SP 8. Te i inne zespoły spotkały się ponownie podczas turnieju Z Boiska Na Stadion V, bo na ten jeden dzień wszyscy uczestnicy przenoszą się ze swoich osiedlowych boisk na obiekty Chrobrego. 
 
 

Zaangażowani w organizację turnieju byli piłkarze Chrobrego, Mateusz Bochnak, Mikołaj Lebedyński, Jaka Kolenc oraz Oliver Praznovsky. Przyglądali się meczom, wręczali nagrody, a Jaka Kolenc dodatkowo posędziował finał w starszej kategorii. Miał do dyspozycji nawet żółte i czerwone kartki, lecz żadnej nie musiał użyć. Grano fair play. 
- Bardzo dobrze oceniam ten poziom. Mecz był bardzo czysty, więc nie był dla mnie ciężki do sędziowania. Turniej i liga to bardzo dobry pomysł. Gdy byliśmy dzieciakami, zawsze najlepsze dla nas były zabawa, trzymanie się razem, a jak do tego dochodziła gra w piłę, to już całkowicie super - powiedział Jaka Kolenc. 
 

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, pamiątkowymi koszulkami, workami na obuwie sportowe i piłkami. Ponadto zwycięzcy Ligi Osiedlowej w obu kategoriach wiekowych w nagrodę w sobotę 9 października pojadą do Warszawy i wezmą udział w meczu eliminacji mistrzostw świata na Stadionie Narodowym, w którym Polska zmierzy się z San Marino. 
 

Zwycięzcy Ligi Osiedlowej Chrobrego:
Parkowcy SP7 / Niepokonani SP8

Zwycięzcy Z Boiska Na Stadion V
Parkowcy SP7 / Głogów SP3
 
 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

(fot. JK) 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#