POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest23.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Małe derby z udziałem rezerw

12.10.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


W piątek 22 października na stadionie w Głogowie dojdzie do derbów z Miedzią Legnica, ale kilka dni wcześniej będziemy mieć małe derby. W środę o godz. 16.00 rezerwy Chrobrego podejmą drugi zespół Miedzi Legnica. Stawką jest awans do finału okręgowego Pucharu Polski.


Informacja dla kibiców

Wstęp na mecz bezpłatny. Wejście na trybuny II płyty od strony bocznej bramy stadionu (przy hali widowiskowo-sportowej).


Dla Chrobrego to zdaje się być najtrudniejszy sprawdzian tego sezonu. Rezerwy Miedzi rywalizują w 3 Lidze i po dwunastu kolejkach zajmują w niej piąte miejsce, tracąc do liderującego LKS-u Goczałkowice Zdrój z Łukaszem Piszczkiem w składzie 10 punktów.

Drugi zespół Miedzi jest nieco inaczej budowany od drugiej drużyny Chrobrego. Legniczanie w swoim składzie mają nie tylko młodych zawodników, ale też takich poza wiekiem młodzieżowca i sprowadzonych z zagranicy, m.in. najbardziej doświadczonego Grzegorza Bartczaka, Wericka Caetano z Brazylii, Rubena Hoogenhouta z Holandii czy Byrona Burgeringa również z Holandii. To właśnie Bartczak i Burgering zdobyli bramki, po których Miedzianka w ostatniej kolejce 3 Ligi wygrała z Lechią Zielona Góra 2:0. Za nią trzy spotkania z rzędu bez porażki, w tym 8:0 z Kuźnią Jawor, co zadecydowało o awansie drużyny trenera Grzegorza Mokrego do półfinału tych rozgrywek.

Chrobry do pojedynku z Miedzią przystąpi napędzony po 17:2 z Kaczawą Bieniowice, co jest drugim najwyższym zwycięstwem tego sezonu we wszystkich ligach od Ekstraklasy do 4 (na pierwszym miejscu jest 16:0 Wieczystej Kraków). Za Pomarańczowo-Czarnymi ogółem siedem zwycięskich występów z rzędu. W ćwierćfinale OPP głogowianie wyeliminowali Mewę Kunice pokonując ją 3:1.

Zwycięzca meczu Chrobry II - Miedź II zagra w finale, który zaplanowano na wiosnę 2022 roku. W drugim półfinale Sparta Rudna zmierzy się z Zagłębiem II Lubin.


Środa, 13 października
16.00 Chrobry II Głogów - Miedź II Legnica (półfinał okręgowego Pucharu Polski)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#