POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest07.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wspieramy się nawzajem i kibicujemy bez barier. KKN na szkoleniach

15.10.2021 Autor: AM Źródło: własne


W ramach programu Kibice Razem realizowanego przez PZPN i Ministerstwo Sportu klubowi asystenci ds. kibiców niepełnosprawnych (DSLO) spotkali się we Wrocławiu podczas VII Warsztatów organizowanych przez Federację Kibiców Niepełnosprawnych, która przygotowuje się do kampanii z okazji swojego 5-lecia. Chrobry Głogów był reprezentowany przez delegację w składzie: Mariusz Pusz (DSLO), Arkadiusz Adamski (prezes KKN Chrobrego Głogów) oraz Paweł Marecki (cżłonek KKN Chrobrego Głogów).
 


W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele PZPN – Dariusz Łapiński i Jakub Nowakowski oraz klubów z całej Polski, którzy omawiali kolejno sytuację w klubach w zakresie kontaktu i obsługi kibiców niepełnosprawnych: Skra Częstochowa, Arka Gdynia, Chrobry Głogów, GKS Katowice, Korona Kielce, Wisła Kraków, Miedź Legnica, Górnik Łęczna, Widzew Łódź, Górnik Polkowice, Zagłębie Sosnowiec, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze.

Jak podkreślają uczestnicy warsztatów, ważna jest również integracja i budowanie relacji z przedstawicielami innych klubów. - Spotkania ułatwiają uczestnictwo np. w meczach wyjazdowych naszego Chrobrego, bo dzięki temu na innych stadionach łatwiej jest nam się poruszać i odnaleźć. Wspieramy się nawzajem i kibicujemy bez barier - mówi Arkadiusz Adamski.
 


Kampanii z okazji 5-lecia Federacji Kibiców Niepełnosprawnych odbędzie się w grudniu. Cieszymy się, że nasz KKN aktywnie włącza się w inicjatywy ogólnopolskie w ramach programu Kibice Razem i jest doceniany za widoczne zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności osób niepełnosprawnych. Warto przypomnieć, że poprzez KKN, Chrobry Głogów oferuje specjalne karnety dla osób niepełnosprawnych, na stadionie jest sektor dla niepełnosprawnych i dofinansowuje wyjazdy na wybrane mecze wyjazdowe oraz na szkolenia, a tych w najbliższym czasie nie zabraknie. Już 27 października niepełnosprawni kibice spotkają się w Legnicy, a w listopadzie w Warszawie.

  • Kontakt z KKN Chrobrego Głogów: kknglogow@interia.pl,
  • Kontakt do DSLO Chrobrego Głogów: Mariusz Pusz, tel. 721 160 340

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#