POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

O 14.00 grają rezerwy

27.10.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


O godz. 14.00 rozpocznie się mecz z udziałem rezerw Chrobrego Głogów. Lider klasy okręgowej podejmie lokalnego rywala, zespół Sparty Grębocice. Zapraszamy na trybuny drugiej płyty. Wstęp wolny.

Obie ekipy w tabeli dzieli dość dużo. Chrobry jest pierwszy podczas gdy Sparta, mając 11 punktów mniej, zajmuje 10 miejsce. Są sobie bliskie z innego powodu - z uwagi na obecność po stronie Sparty osób, które w przeszłości grały dla Chrobrego. To choćby Michał Papuszka, który obecnie jest grającym trenerem drużyny z Grębocic. Na boisku obok siebie ma m.in. Marka Gródeckiego i Sebastiana Górskiego.

Sparta, która początkowo zaliczyła 5 porażek z rzędu i stawała się mocnym kandydatem do spadku, wyraźnie złapała drugi oddech. W ostatnich siedmiu spotkaniach zdobyła aż 16 punktów, nieznacznie przegrywając tylko z czołowym Arkonem Przemków, więc zapowiada się ciekawe widowisko.

W drugiej drużynie Chrobrego wystąpią ci piłkarze, którzy w piątkowym, drugoligowym starciu z Bytovią zagrali mniej lub wcale. Na boisku powinniśmy spodziewać się m.in. Rafała Otwinowskiego i Adama Filbiera.

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#