POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest07.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

4:1 rezerw i pozycja lidera 4 Ligi

11.11.2021 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dziesiąte zwycięstwo w sezonie 4 Ligi odniosły rezerwy Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-Czarni pokonali Spartę Grębocice 4:1 i wobec porażki Mewy Kunice po raz drugi objęli pozycję lidera. 
 
 

Chrobry od początku był bardzo aktywny z przodu i to przyniosło mu efekt już w 16 minucie. Dogranie z boku wykorzystał wtedy Gracjan Antkowiak i Pomarańczowo-Czarni byli na prowadzeniu. Dopiero po tym gra trochę się uspokoiła i do końca pierwszej odsłony oglądaliśmy mecz walki. 
 
 

W drugiej odsłonie głogowianie dążyli do podwyższenia rezultatu, ale początkowo rywale stawiali bardzo solidny opór. Dwóch dobrych okazji nie wykorzystał Miłosz Jóźwiak, którego strzały bronił Damian Tyźlik. Do trzech razy sztuka, bo gdy w polu karnym sfaulowano Natana Malczuka, a piłkę na jedenastym metrze ustawił właśnie Miłosz Jóźwiak, w ten sposób strzelił na 2:0. W grze pojawiło się więcej swobody i zaraz potem Jóźwiak uderzeniem zza szesnastki po raz drugi pokonał bramkarza Sparty. W 71 minucie wstrzelił się natomiast domykający rozegranie rzutu wolnego Adrian Marciniak.
Sparta odpowiedziała tylko raz i już w doliczonym czasie gry. Wówczas futbolówkę do bramki pechowo skierował Wiktor Wawrzyniak. W tym czasie między słupkami stał 16-letni Tomasz Turkiewicz, którego na ostatnie minuty do gry wprowadził trener Sebastian Górski (wcześniej bronił Jan Michalak). Tomek Turkiewicz był najmłodszym zawodnikiem na boisku i z nim w składzie Chrobry zakończył ostatni tegoroczny domowy pojedynek na komplecie punktów. 
 
 

Do końca rundy jesiennej jeszcze dwie kolejki. Chrobry obie rozegra na wyjeździe. Najpierw, w niedzielę 14 listopada, uda się do Prochowic. Spotkanie z Prochowiczanką o godz. 13.30.


CHROBRY II GŁOGÓW - SPARTA GRĘBOCICE 4:1 (1:0)
1:0 Antkowiak 16
2:0 Jóźwiak 59 (k)
3:0 Jóźwiak 63
4:0 Marciniak 71
4:1 Wawrzyniak 90 (sam.)

CHROBRY II: Michalak (80 Turkiewicz) - Malczuk, Iwanowicz, Wawrzyniak, Jandziak, Pieczarka (71 Siudak), Antkowiak, Marciniak, Michalczyk (46 Galas), Krawiec (63 Bartecki), Jóźwiak (71 Draczyński). 

SPARTA: Tyźlik - Hoffman (52 Godlewski), Małucki, Kozłowski, Kubik (66 Kycej), Rybak, Szuszkiewicz (74 Smoliński), Łętkowski, Dobrakowski, Czerwik, Duda. 

ŻÓŁTE KARTKI: Małucki, Kozłowski. 


4 LIGA - WYNIKI I TABELA

 

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#