POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Tak pracuje Akademia

20.02.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Do rozgrywek w rundzie wiosennej przygotowują się drugoligowcy, rezerwy i ekipy juniorskie Chrobrego Głogów, ale nie tylko. Czasu nie marnują jeszcze młodsi - zespoły Akademii Piłki Nożnej.

Występujący w lidze dolnośląskiej trampkarze starsi mają za sobą już sześć sparingów. W tym szóstym zagrali w niedzielę z Miedzią Legnica, pokonując ją 1:0 po golu Szymona Gila. Wcześniej sparowali m.in. z Koroną Wschowa i juniorami Górnika Polkowice.
- To bardzo pożyteczny sparing, bo wskazał nam elementy gry, nad którymi popracujemy podczas kolejnych jednostek treningowych. Bez zarzutu spisywała się linia defensywna wraz z bramkarzem naszego zespołu. W tej formacji widać największy kolektyw, który w kolejnym, trzecim sparingu nie dopuszcza do utraty gola. A bramka? Szymon zdobył ją w wiadomy tylko dla siebie sposób. Robi to zawsze w sytuacjach niemożliwych do wykończenia - powiedział trener trampkarzy Przemysław Mazan.

W Chrobrym zagrali: Tyźlik - Delida, Lampa, Małucki, Szymański - Nagi, Bartkowiak, Delestowicz, Żak - Bandura, Gil. A także: Tkacz, Momot, Krzemiński.

Po kilku grach kontrolnych piętnastoma zdobytymi bramkami podzieliło się ośmiu młodych piłkarzy Chrobrego. Cztery zdobył Eryk Bandura, a trzy Przemysław Szałapski. Ponadto strzelali: Maciej Rybak x2, Amadeusz Żak x2, wspomniany Szymon Gil, Dawid Lampa, Mateusz Momot i Damian Delestowicz po jednej.

Poza przygotowaniami do ligi, chłopcy zajmują się prowadzeniem własnej strony internetowej. Wszelkie aktualności z życia zespołu dostępne są pod adresem www.chg-97.futbolowo.pl

Ale nie tylko trampkarze nie próżnują. Jeszcze młodsi adepci futbolu, młodzicy, w sobotę grali towarzysko z Łagoszovią Łagoszów. Spotkanie kończyli z uśmiechami na twarzach, bo po pewnej wygranej 7:1.
 
A ci najmłodsi, a więc z grup selekcyjnych, rywalizowali w Zielonej Górze podczas mocno i licznie obsadzonego turnieju UKP Cup 2012 (m.in. przy gospodarzach – UKP Zielona Góra, Śląsku Wrocław, Miedzi Legnica czy Lechii Dzierżoniów). Wrócili z czwartym miejscem.

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#