POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pływalnia dla najstarszych

16.11.2012 Autor: TK Źródło: własne


Przypominamy, że trwa akcja Pływalnia dla osób 65+. Seniorzy mogą za darmo korzystać z basenu w określonych godzinach dzięki dotacji przekazanej przez Prezydenta Miasta Głogowa.
Program cieszy się popularnością wśród głogowian i zachęcamy kolejnych do korzystania z basenu. Wystarczy być zameldowanym w Głogowie i mieć skończonych 65 lat. Promocyjna oferta, którą finansuje Gmina Miejska Głogów dotyczy jednej godziny basenu w danym dniu! Za przekroczony czas oraz inne usługi, jak choćby sauna, trzeba zapłacić.
Z oferty można korzystać od 22 października do 9 grudnia w określonych godzinach. Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 9.00 i od 13.00 do 15.00. W soboty od 11.00 do 14.00. W tym czasie na basenie nie ma tłumów i można w komfortowy sposób skorzystać z Pływalni.
Promocja obejmuje korzystanie ze wszystkich urządzeń i atrakcji w hali basenowej. Liczymy, że ta forma zachęci do korzystania z Pływalni najstarsze pokolenie głogowian.

REGULAMIN AKCJI PŁYWALNIA DLA OSÓB 65+.

1. Akcja promocyjna skierowana jest do osób powyżej 65 roku życia, które zameldowane są na terenie Gminy Miejskiej Głogów.
2. Klient wyrażający chęć bezpłatnego skorzystania z Pływalni Chrobry w ramach akcji promocyjnej powinien okazać w kasie dokument potwierdzający tożsamość, zostanie wpisany na listę (imię, nazwisko, adres i rok urodzenia), dane wpisane klient potwierdza własnoręcznym podpisem.
3. Klienci mogą korzystać z Pływalni w ramach akcji w okresie od 22.10.2012 r. do 09.12.2012 r w dniach:
Poniedziałek - Piątek: w godz. 8:00 - 9:00 i 13:00 - 15:00, Sobota: 11:00 - 14:00.
4. Klienci w ramach akcji "PŁYWALNIA DLA OSÓB 65+" mogą korzystać z Pływalni Chrobry przez 1 godzinę bezpłatnie, do ich dyspozycji znajdują się wszystkie atrakcje znajdujące się na terenie hali basenowej.
5. Czas pobytu na basenie liczy się od momentu aktywacji transpondera przy bramce wejściowej do momentu odczytania jego pamięci w kasie wyjściowej.
6. Klienci, którzy przekroczą bezpłatny czas pobytu na basenie lub korzystający z sauny koszty pobytu regulują samodzielnie gotówką w kasie Pływalni przy wyjściu zgodnie z obowiązującym cennikiem Pływalni Chrobry.
7. Każdy klient powinien zapoznać się z regulaminami Pływalni Chrobry i przestrzegać ich w trakcie pobytu na Obiekcie.
8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyzje podejmuje Kierownik Obiektów Basenowych.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#