POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest03.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Będą zmiany, wiosną w innym składzie

19.11.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zanim wrócą rozgrywki ligowe, pozostanie emocjonować się sparingami i kadrowymi roszadami. To już pewne, że do takich dojdzie, co po meczu z Górnikiem Wałbrzych zapowiedział trener Chrobrego Ireneusz Mamrot.
 
- Gdy doszło trochę presji, gdy zrobił się medialny szum, że Chrobry gra o wyższe cele, nie wszyscy zawodnicy potrafili mentalnie sprostać oczekiwaniom - powiedział głogowski szkoleniowiec. - Niektórzy zawodnicy w innych klubach mają gorsze warunki, a bardziej się starają. A u nas część nie potrafi docenić tego, co ma. Dlatego teraz trzeba powiedzieć sobie jasno, że będą zmiany. Proszę mnie jednak źle nie zrozumieć. To nie tylko wina piłkarzy. Ponoszę za to pełną odpowiedzialność, bo to ja ich ściągałem do Chrobrego i uwierzyłem, że na boisku zrobią to samo, co podczas treningów. A tymczasem na tym boisku widzieliśmy koszmarne błędy indywidualne i brak skuteczności, więc jesteśmy tam, gdzie jesteśmy.

Koniec rundy jesiennej to czas na wyciągnięcie wniosków, ale też dobry moment, by kilka rzeczy sobie wygarnąć. W szatni po raz kolejny doszło więc do męskiej rozmowy.
- Chciałbym, aby więcej osób mocniej integrowało się z klubem, a nie traktowało go na zasadzie zwykłego miejsca pracy. W zespole są ludzie zdeterminowani, tacy, którym zależy, ale nie wszyscy stają na rzęsach. A skoro ktoś nie potrafi identyfikować się z Chrobrym, to nie ma tu dla niego miejsca - jasno stawiał sprawę I. Mamrot.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#