POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zawstydź swoją choinkę!

19.11.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Wielkimi krokami zbliżają się wielbione przez dzieciaków "Mikołajki" i spędzane w gronie najbliższych Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas z jedyną w swoim rodzaju atmosferą, ale i mnóstwem przygotowań. A wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych prezentów. Przez ostatnie miesiące przygotowywaliśmy się do... Waszych przygotowań. Gromadząc w Pomarańczowo-Czarnym Sklepie wiele różnych pamiątek klubowych stworzyliśmy specjalną, świąteczną ofertę. Dzięki niej w tym roku pomożemy zawstydzić Twoją choinkę.

W Pomarańczowo-Czarnym Sklepie każdy znajdzie coś dla... każdego. Dla dzieciaka i osoby dorosłej. Dla kobiety i faceta. Coś małego, dużego, eleganckiego i praktycznego. Mało tego. Od niedawna nasz sklep możecie opuścić z gotowym prezentem. Każdy upominek można zapakować w elegancką, pomarańczową torbę z klubowym herbem, by prezent rzeczywiście stał się prezentem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, która w najbliższych dniach będzie jeszcze okazalsza. Będziemy o tym informować na bieżąco. A myśląc o świątecznych prezentach, pomyślcie o naszym sklepie. Dostępny jest dla Was codziennie od 8.00 do 22.00. Serdecznie zapraszamy!
 
 

POMARAŃCZOWO-CZARNY SKLEP - KIBICUJ NASZYM

Jak identyfikować się z ulubioną drużyną piłkarską? Zdecydowanie poprzez klubowe barwy. Zapraszamy więc do Pomarańczowo-Czarnego Sklepu w kasach pływalni, gdzie dostępnych jest mnóstwo pamiątek Chrobrego Głogów. Są szale, koszulki, proporce, akcesoria świetnie nadające się na drobne upominki, jak i eleganckie prezenty. Każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie bądź bliskiej mu osoby. Zapraszamy.

 

Otwarte:  poniedziałek-niedziela 08.00-22.00
Telefon: 076 833 22 55

 

 

PATRICK

EKSKLUZYWNY PREZENT

UPOMINKI

SZKOLNE / BIUROWE

POZOSTAŁE

 

Tagi

kibice    mikolaj    mikolajki    prezent    sklep    swieta   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#