POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Twój piąty masaż za złotówkę

19.11.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od teraz za "złotówkę" można mieć dużo więcej. Już za 1 zł można przejść zabieg, który przynosi ukojenie w bólu i odpręża po ciężkim dniu. Tyle kosztuje co piąta sesja na urządzeniu oferującemu wodny masaż na sucho - Aquamassage. To najnowsza promocja Gabinetów Odnowy Biologicznej na coraz popularniejszą formę masażu, ale nie jedyna. Przypomnijmy, że koszt jednego, 12-minutowego zabiegu to wciąż tylko 15 zł.

Aby zostać objętym promocją "4+1" wystarczy zachować paragony i przy piątej wizycie okazać je pracownikowi obsługującemu urządzenie. Wszystkie paragony muszą obejmować zabieg masażu wodnego.
Kolejnym atutem jest dostępność specjalnego łózka do masażu. Chwili ukojenia można zaznać, przykładowo, z samego rana przed pracą, a zredukować stres i zmęczenie na sam koniec ciężkiego dnia. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 12.00 do 20.00. 

 

 


Oferowane urządzenie Aqua Massage Profiler XL-250 PRO firmy Aqua Massage International to hit techniki w dziedzinie odnowy biologicznej i relaksu. Wykonuje wodny masaż na sucho. To znaczy, że masaż odbywa się poprzez ciepłe strumienie wody w delikatnej osłonie. Do kapsuły można więc wejść w nakryciu wierzchnim. Specjalny system imituje masaż wykonywany najlepszymi technikami ręcznymi i mechanicznymi. To duża zaleta, bo jedna, 15-minutowa sesja odpowiada trwającemu 30-45 minut masażowi tradycyjnemu.  

 

Jak to działa?

  • 36 dysz indywidualnie sterowanych komputerem kieruje strumieniami wody oraz ich siłą.
  • Klient pozostaje pod specjalną membramą, która zabezpiecza przed zamoczeniem, oddając jednocześnie siłę nacisku wody na ciało.
  • Klient pozostaje w ubraniu, jest suchy, zapewniona jest mu prywatność i komfort. Nie ma potrzeby zmywania olejków.
  • Dysze przesuwają się w obie strony masując całe ciało. Można je także skoncentrować na konkretnym miejscu.
  • Strumienie wody symulują masaż ręczny wykonywany opuszkami palców od środka na boki. Nacisk można regulować w zależności od wrażliwości klienta i to z powtarzalnością, której nie da się osiągnąć w przypadku ręcznego masażu lub innych masażerów.
  • Pulsujące strumienie wody można regulować od relaksujących 2 cykli na sekundę do ożywiających 10 cykli na sekundę. Pulsację można dostosowywać niezależnie od ciśnienia wody dla uzyskania maksymalnego efektu oraz w zależności od wrażliwości klienta. 
  • Temperaturę wody można regulować od ok. 30°C do 40°C.
  • Masaż wodny daje korzyści tradycyjnego, prawie godzinnego masażu w zaledwie 12-15 minut. 
  • Masaż następuje bez fizycznego kontaktu masażysty z osobą masowaną, dotyk zastępowany jest strumieniem ciepłej wody.
  • Klient może kontrolować przebieg masażu (siła masażu, wybrana partia ciała, dowolne powtórki) dzięki panelowi kontrolnemu.

 

 

 

Tagi

aquamassane    masaz    odnowa biologiczna    spa    wellness   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#