POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wodny relaks na sucho

27.12.2012 Autor: AF Źródło: własne


Jeśli jeszcze nie przekonałeś/aś się o możliwościach masażu wodnego na własnej skórze, wciąż masz wyjątkową okazję to zrobić. Wyjątkową, bo nadal obowiązuje promocja cenowa na tę formę relaksu. 12 minut masażu to tylko 15 zł! A o zaletach urządzenia SPA przekonasz się tylko w Głogowie, bo Chrobry S.A. jest jednym z kilku ośrodków w kraju dysponującym nowoczesnym Aquamassage XL 250 Profiler.

Aquamassage XL 250 Profiler to najnowsze i najnowocześniejsze wyposażenie Gabinetów Odnowy Biologicznej i jedno z raptem kilku w całej Polsce. To maszyna do - jakkolwiek dziwnie to brzmi - suchego masażu wodnego. 36 dysz podaje strumień wody pod ciśnieniem. System tak operuje, że imituje masaż wykonywany najlepszymi technikami ręcznymi i mechanicznymi (jedna sesja odpowiada trwającemu 30-45 minut masażowi manualnemu). A wszystko bez bezpośredniego kontaktu wody z ciałem. To znaczy, że do kabiny można wejść w ubraniu, robiąc sobie na całość kilkunastominutową przerwę od codziennych zajęć.

Zabiegi mogą przynieść ukojenie w bólu. Dzięki nim zwiększamy ruchomość stawów kręgosłupa, a także wspieramy układy krążenia i limfatyczny. Ponadto masaż wodny sprzyja relaksowi - nie tyle redukując ból, co stres i zmęczenie. Kobiety natomiast cenią go za walkę z przypadłością nazywaną "pomarańczową skórką", czyli cellulitem.

W celu przetestowania na sobie możliwości urządzenia po promocyjnej cenie 15 zł za 12 minut zabiegu, zapraszamy codziennie do Pływalni Chrobry Wellness & SPA. Wcześniejszej rezerwacji można dokonać telefonicznie. Zapraszamy!

 

TRWA PROMOCYJNA OFERTA CO PIATY ZABIEG KOSZTUJE TYLKO 1 ZŁ, WYSTARCZY ZEBRAĆ CZTERY PARAGONY ZA TĘ USŁUGĘ I OKAZAĆ OBSŁUDZE!!

Rezerwacje 76 833 22 44

Tagi

aqua    masaż    promocja   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#