POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ulatowski: to był cenny test

19.01.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Krzysztof Ulatowski mecz ze Śląskiem Wrocław opuszczał przy stanie 2:1. Dalszy przebieg oglądał więc z boku. I oceniał: - To był dla nas bardzo pożyteczny sparing.

Chrobry przegrał 1:3, ale w pierwszej połowie sprawiał niezłe wrażenie, czego dowodem była dająca prowadzenie bramka Mateusza Hałambca.
- Rzeczywiście, zaczęliśmy dobrze. Zdobyliśmy bramkę i wydawało się, że wszystko kontrolujemy. Doszło jednak do niepotrzebnych sytuacji. Najpierw nieporozumienie w naszych szeregach, a później karny, którego tak naprawdę nie było. Sędzia bardzo naciągnął swoją decyzję. Stąd 2:1, moim zdaniem trochę przypadkowe. Takie są jednak sparingi - oceniał Ulatowski.

Po zmianie stron naprzeciwko Śląska stanął już bardziej eksperymentalny skład Chrobrego. O ile Piotr Niewieściuk z końcem rundy zadomowił się wśród najlepszych drugoligowców, o tyle także obecni na boisku Kacper Belica czy Szymon Kozołubski dopiero zaczynają na poważnie. W efekcie zmian po stronie Chrobrego gra siadła.
- Są nowi zawodnicy, więc naturalnie nie wszystko od razu wyjdzie. Ale za to wszystko będzie korygowane. W tym znaczeniu sparing okazał się bardzo pożyteczny - dodał głogowski pomocnik.

Podejrzewamy, że niedzielę zawodnicy przeznaczą na odpoczynek w pełnym znaczeniu tego słowa. Za nimi tydzień mocnej pracy, a kolejny zapowiada się przynajmniej równie wymagająco. Przed drużyną kolejni silni sparingpartnerzy: Górnik Zabrze i GKS Katowice.
- Fakt, że dostaliśmy w kość. W tym okresie nie ma jednak zmiłuj się. Trzeba pracować, by za kilka tygodni mieć w pełni naładowane baterie - zakończył Ulatowski.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#