POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Luty na obiektach

01.02.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Choć bogata pod względem imprez jest szczególnie końcówka i początek roku, a to za sprawą licznych karczm oraz studniówek, kolejne miesiące również dostarczają większych wydarzeń. W lutym za największe, jakie odbędzie się na naszych obiektach, uchodzą V Głogowskie Targi Ślubne.

Największą tego typu wystawę na Dolnym Śląsku zaplanowano na niedzielę 10 lutego w godz. 11.00-18.00 w hali widowiskowo-sportowej. Organizatorzy przygotowali ponad 60 stoisk dla firm. Pod tym względem to rekord w historii imprezy. Firmy zajmujące się przede wszystkim obsługą i organizacją wesel to nie tylko przedstawiciele Głogowa, ale też Leszna, Zielonej Góry czy Poznania. Poza tym widzowie obejrzą pokazy sukni ślubnych, garniturów, pokazy florystyczne, fryzur, makijażu, zespołów weselnych oraz dj. Ciekawym urozmaiceniem będzie natomiast obecność w-ce mistrza Polski i w-ce mistrza Irlandii w pokazach sztuk barmańskich.

Targi Ślubne to jednak tylko jedno z kilkudziesięciu wydarzeń odbywających się na terenach Chrobrego Głogów S.A. w lutym. Mecze sparingowe naszych piłkarzy, gry kontrolne zespołów z zewnątrz, spotkania Superligi piłkarzy ręcznych, I liga futsalu oraz wiele innych. Pełen wykaz wszystkich znajduje się w kalendarzu w prawym panelu strony głównej. Prosimy tam zaglądać, bo grafik jest systematycznie edytowany.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#