POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wyjątkowy sparing

01.02.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Choć dla Chrobrego będzie to już czwarty sparing od początku przygotowań, to jednak dopiero pierwszy w Głogowie. Kibice mają więc okazję na własne oczy zobaczyć aktualną formę własnej drużyny. A zanosi się na bardzo liczną obecność piłkarskich fanów. Przed kilkoma miesiącami mecz Stilonu Gorzów z Chrobrym w Gorzowie obejrzało kilkaset osób. Była oprawa, doping i w sumie coś więcej, niż zwykły sparing. Teraz rywalizacja przenosi się do Głogowa, a wraz z nią cała atmosfera. Od kilku tygodni mobilizują się kibice Chrobrego, przyjazd zapowiedzieli zaprzyjaźnieni z nimi „Stilonowcy”, więc i my przyłączamy się do podobnej mobilizacji: zapraszamy w sobotę o godz. 15.00 na płytę ze sztuczną nawierzchnią.

Spotkanie Chrobrego ze Stilonem zapowiada się ciekawie także z piłkarskiego punktu widzenia. Stilon to co prawda 4-ligowiec, ale zajmuje miejsce premiowane awansem do trzeciej. Poza tym wystarczy przejrzeć kadrę niebiesko-białych, by przekonać się, że to poważna ekipa. Dawid Dłoniak, Paweł Posmyk, Maciej Truszczyński czy Artur Andryszczak to doświadczeni zawodnicy, w części grający nawet w ekstraklasie. A jakby tego było mało, władze klubu ostatnio zaskoczyły swoich kibiców, ścigając z powrotem  Łukasza Maliszewskiego (w międzyczasie Korona Kielce i Polonia Bytom). „Nowy-stary” piłkarz gorzowskiej drużyny, który jeszcze przed kilkoma laty rywalizował z nią na zapleczu ekstraklasy, powinien zagrać w Głogowie.

Obie ekipy są jednak na nieco innym etapie przygotowań. Podopieczni trenera Tomasza Jeża wystartowali tydzień później i zdążyli rozegrać dopiero jeden test-mecz. Rozgromili w nim Wartę Międzychód 6:0.
 
W rozegranym latem sparingu, Stilon pokonał Chrobrego 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Damian Szałas. 

Tagi

kibice    sparing    stilon gorzow   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#