POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ruszyła akcja dzielny pacjent

14.02.2013 Autor: ŁJ / TK Źródło: własne


W tym tygodniu na dobre zainaugurowaliśmy nową akcję. W ramach kampanii "Dzielny Pacjent" Chrobry Głogów wydał serię specjalnych naklejek, które systematycznie trafiają do ośrodków zdrowia z Głogowa i okolic. Tam pediatrzy i stomatolodzy będą je wręczać swoim małym i… dzielnym pacjentom.

Do tej pory Chrobry nawiązał współpracę z kilkoma stomatologami dziecięcymi i przychodniami z poradniami ogólnymi i pediatrycznymi. To miejsca, które dzieciaki na ogół źle wspominają. Nasz dzielny tygrys ma im poprawić nastrój. Pomoże zapomnieć każdy zastrzyk, borowanie zęba… Akcją "Dzielny Pacjent" chcemy więc przyczynić się do utrwalenia wśród dzieciaków jak najbardziej przyjemnych skojarzeń z obowiązkiem dbania o zdrowie. Pomarańczową naklejkę z wizerunkiem sympatycznego Tygryska, czyli klubowej maskotki, otrzymają wszyscy ci, którzy - jak sama nazwa wskazuje - odważnie podołali zadaniu.

Do rozdysponowania mamy kilka tysięcy takich naklejek. To tylko jedna z akcji programu "Klub Tygryska", który ma na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży sportowego trybu życia, pokochanie piłki nożnej i utożsamianie się z Chrobrym Głogów. W innych, wraz z maskotką i piłkarzami odwiedzamy przedszkola i szkoły. Ponadto sam pluszak za każdym razem swoją obecnością na stadionie urozmaica mecze Chrobrego, pojawia się też na ulicach miasta uświetniając takie wydarzenia, jak Dzień Dziecka czy Mikołajki.

Do rozwoju akcji możecie przyczynić się także Wy. Jeśli znacie miejsca, do których takie naklejki jeszcze nie trafiły, bądź jesteście w stanie pomóc w nawiązaniu współpracy z kolejną przychodnią/gabinetem stomatologicznym, piszcie do nas na ten adres e-mai!
 
 

Tagi

dzieci    dzielny pacjent    klub tygryska    tygrysek   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#