POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Hałambiec wciąż ma pod górkę

12.03.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Mateuszowi Hałambcowi znów ucieknie spory kawałek rundy. Ten ulubieniec głogowskich kibiców w tej jesiennej miał blisko dwumiesięczną pauzę. Wiosną, jeśli zobaczymy go na boisku, to najwcześniej dopiero w maju. Tak mało optymistycznych wieści dostarczyła poniedziałkowa konsultacja lekarska.

Uszkodzenie więzadeł stawu skokowego okazuje się być dużo poważniejsze, niż wstępnie przewidywano. Piłkarz nabawił się kontuzji w sparingu z MKS-em Oława, podczas starcia z bramkarzem. Od tego momentu minęły ponad trzy tygodnie, a doświadczony zawodnik nie zdążył podjąć treningów. Lekarska diagnoza zakłada, że nie będzie mógł tego zrobić przez kolejny miesiąc, choć to zostanie jeszcze zweryfikowane przez powtórne badanie. Planuje się przeprowadzić je za kilkanaście dni. Jeśli jednak prognozy się sprawdzą, "Mati" wróci do zespołu dopiero na sam koniec rozgrywek.

Żalu z utraty Hałambca na ligę nie ukrywa trener Ireneusz Mamrot. - Fajnie przepracował dużą część okresu przygotowawczego. Było widać, że odzyskuje dawną formę. Tym bardziej straszna szkoda…

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#