POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zima paraliżuje ligę / rezerwy później

13.03.2013 Autor: TK Źródło: własne


Chrobry Głogów wystąpił do PZPN o przeniesienie piątkowego meczu z Ruchem Zdzieszowice na inny termin. Klub czeka na odpowiedź ze związku.

 

Powodem jest zalegająca dwudziestocentymetrowa warstwa śniegu po dwudniowych intensywnych opadach. Nawet usunięcie śniegu nie pozwoliłoby rozegrać meczu w normalnych warunkach, naraziłoby to zawodników obu ekip na kontuzje. Ucierpiałaby na tym także murawa naszego stadionu.

Jak informuje serwis 90minut.pl, z takim wnioskiem wystąpił także MKS Kluczbork, który oczekuje na decyzję w sprawie spotkania z Górnikiem Wałbrzych. Także dziś ma zapaść decyzja co do spotkania Calisii z Turem, zagrożony jest również mecz Bytovii z Rakowem. A MKS Oława już informuje o tym, że nie dojdzie do sobotnich zawodów z Elaną Toruń. O ewentualnej zgodzie PZPN na zmianę terminu meczu Chrobrego lub jej braku będziemy informować na bieżąco.

 

Aktualizacja: W najbliższy weekend nie zagrają na pewno rezerwy Chrobrego. OZPN Legnica wydał komunikat o wstrzymaniu inauguracji niższych lig, w tym właśnie klasy okręgowej. Mecz Mewa Kunice - Chrobry II przeniesiono na 30 marca. 

Tagi

mecz    rozgrywki    snieg   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#