POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Głowa do góry i zasuwać

14.03.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Już teraz wiadomo, że to będzie najgorszy sezon Mateusz Hałambca odkąd jest w Chrobrym Głogów. A jest jednym z najdłużej tu grających, od 2009 roku. Dwie poważniejsze kontuzje powodują, że nie rozegra nawet połowy ze spotkań.

Hałambiec w tym sezonie ze składu wypadł już na samym początku, po jednym z treningów. Zagrał na inaugurację, a potem dopiero w 9 kolejce. Wtedy kolano, teraz staw skokowy eliminuje go z podobnego okresu. Przewiduje się, że zagra dopiero w maju.
- Początkowo pauza miała być znacznie krótsza, więc gdy ostatnie badanie wyszło bardzo źle, przyznam, pierwsze dni były dla mnie bardzo ciężkie - mówi "Mati". - Teraz jednak nastawienie jest coraz lepsze. Można powiedzieć, że pogodziłem się z takim obrotem sprawy.

W poprzednich trzech sezonach pomocnik Chrobrego zaliczał po kilkadziesiąt spotkań, w edycji 2011/12 nawet 34. W tym momencie jest już jasne, że prawdopodobnie nie dobije nawet do połowy z tego dorobku. Przez dwa urazy na samym starcie jesieni i wiosny zyskał miano największego pechowca w drużynie.
- Miałem nadzieję, że po pechowym 2012 roku, w którym urazy mocno dokuczały, ten nowy będzie lepszy pod względem zdrowia. No, i widać jak zdrowie dopisuje… Jest czego żałować, bo wreszcie solidnie przepracowałem dwa miesiące, czułem się dobrze, a forma była coraz wyższa. Ciężko to sobie wytłumaczyć. Nagle tyle kontuzji… Są one jednak "mechaniczne", za każdym razem po jakimś starciu, a nie same z siebie, więc chyba brak innego wytłumaczenia, niż po prostu pech - dodaje Hałambiec.

Dziś naszego pomocnika spotkaliśmy w siłowni. - Coś tam działam. Tyle, ile mogę. Powzmacniam więc chociaż mięśnie pleców, brzucha. Głowa do góry i, mimo wszystko, trzeba zasuwać. Tym bardziej, że mam nadzieję na chociaż kilka występów w tym sezonie.
 
 
 
Mateusz Hałambiec typowo piłkarskich treningów z zespołem nie będzie mógł podjąć przez okres 3-4 tygodni. Pracuje więc w siłowni

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#