POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Nasze kondolencje i nasz apel

19.03.2013 Autor: ŁJ Źródło: własne


Odpowiadając na apel Lechii Gdańsk, zachęcamy sympatyków Chrobrego Głogów do oddawania krwi na rzecz poszkodowanych w wypadku autokarowym fanów Lechii. Jeden z autobusów, którym wracali do domu z meczu w Gliwicach, w nocy wypadł z trasy. W wyniku zdarzenia zginęło dwóch kibiców, a stan kilkunastu określiło się jako ciężki.

Osoby, które zechcą oddać krew, muszą podkreślić, że robią to na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy dla poszkodowanych w wypadku osób. Na pobranej karcie jako odbiorcę należy więc wpisać: "Dla kibiców Lechii Gdańsk poszkodowanych w wypadku, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy." Oddawać można wszystkie grupy krwi. W Głogowie można to zrobić w Terenowym Oddziale w szpitalu do piątku w godz. 7.00-11.00. Więcej o zasadach i wymaganych przy tym krokach opisuje jedna ze stron gdańskiego klubu - zobacz.

Chrobry Głogów zachęca do pomocy i współczuje Rodzinie i Przyjaciołom kibiców, których los nie oszczędził. Zdajemy sobie sprawę, ile wyrzeczeń wymaga chęć bycia przy swoim klubie. Wszędzie i zawsze. Warto to docenić. Tym bardziej, że - jak widać - cena za poświęcenie bywa niekiedy najwyższa.
 
Aktualizacja: w zorganizowaną pomoc włączyli się kibice Chrobrego Głogów. Akcja oddawania krwi z ich udziałem odbędzie się w piątek. O godz. 8.00 grupa spotka się przy wejściu głównym do szpitala,. skąd razem uda się do punktu krwiodawstwa. W imieniu naszych kibiców zapraszamy, a jeśli ktoś z Was nie może pojawić się akurat w ten dzień, niech będzie to któryś z pozostałych.

Tagi

apel    kibice    krew    lechia gdansk    pomoc    wypadek    zbiorka krwi   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#